Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártya! Aki ért hozzá,...

Cigánykártya! Aki ért hozzá, segít nekem? (lent) Az alábbi kártyalap leírásban, mi az hogy "fordított helyzetben"? Mikor jön ez ki, vagy honnan tudom hogy fordított? Sajnos még kezdő vagyok.

Figyelt kérdés

XI. lap: Házasság


...


Összefoglalva:

Személyként olyan párra utal, akik szorosan összetartoznak.

Elvont értelemben a tartós kapcsolat, a mély érzelmi kötelék, a felvállalt elkötelezettség szimbóluma, de jelezhet konkrétan esküvőt, házasságkötést vagy eljegyzést is. Az összetartozás boldogsága és az egymásnak adott támasz egyaránt jelentései.


Fordított helyzetben a kötődés hiányát, a kapcsolat törékenységét, sérülékenységét jelzi, de utalhat titkolt, fel nem vállalt szerelmi viszonyra is.



Mikor van olyan, hogy fordított helyzetben?


2010. máj. 22. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is,hogy van e párkapcsolatod.Van?
2010. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincsen, de ez nem kártyavetéskor "jött ki", hanem csak olvastam... szóval csak példaként írtam be. Még csak most kezdtem elmélyedni ebben a témában.
2010. máj. 22. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha fejjel lefelé áll a kártya.
2010. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:O Köszi:) Sosem gondoltam volna, hogy ennyire triviális:)
2010. máj. 23. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!