Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha többször megéreztem,...

Ha többször megéreztem, megálmodtam, megláttam a jövőt, érdemes lenne jóslással foglalkoznom, vagy nem függ össze?

Figyelt kérdés

Volt hogy egy rokonom halálát éreztem meg, nem tudtam hogy róla van szó, de elöntött egy furcsa érzés, ami először felzaklatott, majd hirtelen olyan mértékű békesség lett úrrá rajtam, amit le sem tudok írni, és eközben a környezetemet fel sem fogtam, anyám beszélt hozzám, de azóta sem tudom mit. Akkor tudtam, ilyen érzés lehet meghalni. Rá 15-20 percre csörgött a telefon, hogy ez a rokon elment.

Volt hogy megálmodtam a macskám végét, vagy hogy egy ismerősöm kivel fog összejönni (1 a millióhoz volt rá az esély), rá 3-4 napra láttam hogy együtt vannak. Apró megérzések meg rengeteg, mint például volt hogy férjem eléggé megvágta az ujját délelőtt, én reggel már bekészítettem neki a sebtapaszt, stb-t. Nem is értette mit keresett az nála. Vagy apám balesetét is megéreztem kb 10 évesen, de hála az égnek nem lett nagyobb baja.



2017. aug. 9. 15:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? :o Ilyen nekem is volt, és képzeld, hagymásbabtól fokozódik!!! 😂
2017. aug. 9. 17:06
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez érdekesen hangzik. Szerintem nyugodtan foglalkozz jóslással (egy-két újabb csaló nem oszt nem szoroz) Fizettek neked fillérben, ha megmondod az eheti nyerőszámokat.
2017. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 thoomas26 ***** válasza:
100%

Egy korábbi kérdésnél adott válaszommal kezdeném.

Mindannyian szellemek (lelkek) vagyunk, akik most éppen fizikai testhez kötve élnek. A leszületésünk előtti és a halálunk utáni időben, tehát az életeink között a szellemvilágban tartózkodunk. A tudatosságunk akkor a legteljesebb, itt, a fizikai testhez kötve erősen korlátolt, leszűkített. Itt javarészt a fizikai érzékszerveinkkel felfogott észleleteket érezzük csak, illetve mindössze a mostani személyiségünkre fókuszálunk. Teljes tudatosságban azonban együtt láthatjuk a valaha volt életeinket, a lehetséges jövőnket, annak biztos és bizonytalanabb pontjaival együtt, stb.


Amikor a fizikai életünket éljük, akkor is kapcsolatban vagyunk a szellemvilággal, az otthonunkkal, hiszen teljesen elszakadni nem tudnánk tőle soha. Ez a kapcsolat többek között egy úgynevezett csatornában nyilvánul meg, ami összeköti a szellemi világot a fizikai világunkkal, s melyet gondolati úton tudunk használni. Ez ugyan minden embernél jelen van, de a legtöbb ember képtelen rá, hogy érzékelje és használja azt.


Aki viszont használja, az is eltérő mértékben. Ami viszont sok embernél elmondható, hogy olykor ihletet érez, intuíciója van, megérzése, valós előérzete, stb., ezek e csatornának köszönhetően lehetnek a fejünkben jelen.

Bizonyos esetekben képesek lehetünk (akár számunkra spontánnak tűnő módon) ezen a csatornán keresztül a felsőbb énünktől (tehát saját magunk által), vagy más szellemi lényektől információhoz jutni.


Ez nagyon eltérő mértékben működhet a különböző embereknél, de nálad is ennek valamilyen fokú megléte okozza az említett tapasztalataidat.



Álom esetén még erősebbek lehetnek ezek a csatornák, hiszen az álom egy sajátságos tudatállapot, mely alatt nem a testünkben tartózkodunk, tehát még közelebb vagyunk a szellemi világhoz, mint éberen.


Hogy foglalkozz-e jóslással?

A képességed meg van arra, hogy a jövőből információkhoz juss a fentebb említett módon. De ezek viszonylag spontán esetek. Ha jós szeretnél lenni, akkor ezt tudatosan kellene irányítanod. Tehát akkor lehívni az információt amikor akarod, és azt, amelyiket akarod.

Ezt gyakorolod, s meglátod, mennyire sikerül.

Azonban két dolgot nem érdemes. Üzletszerűen foglalkozni vele és túlságosan komolyan venni. A látható jövőnek ugyanis egy része, ami fix, más része képlékenyebb, s a mindenkori jelenben elkövetett tetteink fényében folyamatosan változik. Ennek megfelelően kell a helyén kezelni.

2017. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Thoomas 28-asanak megint igaza van, kedves Kérdező!


Hadd tegyem hozzá a saját meglátásaimat: a Dharmád része, h milyen módon tudod segíteni az embereket. Utána tudsz nézetni horoszkópkészítőnél, támogatott dolog-e a jóslás számodra. Előfordul, h saját magad "hírcsatornája" tiszta, ennek ellenére nem feladatod a többiek informálása, mert nincs benne az élettervedben.

2017. aug. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!

Azt gondolom inkább mások jövőjét látom meg, a sajátomat nem, vagy nagyon ritkán.

2017. aug. 28. 00:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó vagy a hazudozásban, hiszékeny emberek átverésében? Ha igen, akkor neked való a jóslás.
2017. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy inkább vagyok hiszekeny, mint hazudozós. :D Nem hazudok jól.
2017. szept. 7. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!