Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tudnátok ajánlani jóst?

Tudnátok ajánlani jóst?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Alapjából véve racionális vagyok, de meséltek olyanokat, amiken alaposan meglepődök.

Szeretnék személyesen is meglepődni valaki tevékenységében.

A fővárosban élek, illetve néha leruccanok a szüleimhez Kaposvárra, szóval ez a két opció ahol meg tudnám keresni az illetőt.


Esetleg mesélhettek saját tapasztalatokat, mert az is sokat számítana számomra.



2017. szept. 27. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Igazi nincs, de ilyen kamu férgeket lehet találni. Ha fizetsz akármelyik ember jósol neked.
2017. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Mennyi pénzt szánsz erre a hobbidra? Én bármit meg tudok neked jósolni.
2017. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2017. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ajánlom magamat. Felettem elhaladó repülőgépek kondenzcsíkjából megjósolom neked a széljárást, a csillagok állását, a jövődet (egyedül pénzenergiát nem tudok adni, de ha sokat fizetsz azt is vállalok) meg minden sz*t, amit szeretnél. De ha eljuttatsz egy Kuznyecov NK-32-es hajtóműhöz, akkor a legpontosabb jövődet is megmondom.
2017. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
piros patsie, srácok, rossz arcok vagytok!
2017. szept. 27. 22:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Magdi.
2017. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Jost nem ismerek de ha erdekel akkor szemelyre szabott horoszkopot csinaltass magadnak (pontos szuletesi datum hely es nev alapjan) mindent elmond rolad es a kovetkezo 3 evedrol (altalaban de ez valtozik)

Ja es nekem bejott minden

2017. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Rengeteg a csaló.Csak le húznak pénzel.Olyat én is meg mondok bárkinek,hogy két éven belül rá talál a szerelem.Egy példa volt.Humbuk az egész.
2017. szept. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én tarot kártyával foglalkozom és ha konkrét kérdésed lenne, nagyon szívesen segítek ingyen is, így interneten keresztül, és akkor biztosan nem érzed úgy, hogy átvernek.:) Szeretnék majd ilyesmivel is foglalkozni később, de még nem vagyok tapasztalt, ezért ajánlom fel. Barátoknak, ismerősökön keresztül idegeneknek is jósoltam már és nagyon sok köszönetet kaptam, amik rettentően jól estek.
2017. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ajánlomat Gazsit a 3. kerületben. Nagyon jó jós megjósólta hogy lány vagyok telefon keresztül.
2017. okt. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!