Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tényleg negatív energiával...

Tényleg negatív energiával bit az ezüst?

Figyelt kérdés

Ma a kozmetikusnál egy cigány jósnő megszólított, hogy látja nagyon szorongok, ne legyek ilyen szomorú, de mondom nem vagyok, ő általánosságban értette, családi háttérből adódik, ezek igazak is voltak, de mondott még pár dolgot ami mondjuk nem igaz. És azt mondta, hogy ezüst ékszert ne hordjak, mert negatív energiát bocsájt ki,rákérdeztem miért, azt mondta, hogy Jézust is ezüst pénzzel átkozták el. Nagyon meglepődtem. Néztem utána néztem pont az ellenkezőjét olvastam


Ezüst


Nem minden legenda egyszerű kitaláció csupán. Bár sokaknak talán a vámpírokról és vérfarkasokról szóló mesék és történetek jutnak eszükbe az ezüst szót olvasva, itt nem arról van szó. Az ezüst, éppúgy mint a só, ősi szimbólum. A tisztaságot, becsületességet és erőt képviseli. Ha valamilyen ezüst tárgyat, ékszert viselsz magadon, az már önmagában ad egy alap védelmet az átkok ellen.



2017. okt. 26. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, ne törődj vele. És is ezüstöt hordok, nem attól függ, hogy milyen az életünk. Van úgy, hogy feszkósabbak vagyunk, vagy a család gáz egy kicsit, de ez ezüst nélkül is így van
2017. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vaktában lövöldözött a cigányasszony. Családi problémája ilyen-olyan mindenkinek van, ezzel nem lehet nagyon mellélőni. Utána mondott olyat, amire te is azt mondod, tévedés. Miért pont az ezüstöt hinnéd el? Ereszd el a füled mellett. Valószínűleg azt akarta, hogy kattanj á a jóslásra és legombolhasson egy kis pénzzel.
2017. okt. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Energetika nem hit kèrdèse. Ha valaki olyan èkszert viselk ami erősen vezető, akkor elèg csúnyán fognak rajta az átkok ès az áldások is.
2017. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az atom struktrúra határozza meg, milyen pszihès energiák fognak rajta.
2017. okt. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ez már kvantummechanika ne menjünk bele.
2017. okt. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Jézust is ezüst pénzzel átkozták el"


WTF?

2017. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó bolond egy öreg lány volt! :D
2017. okt. 30. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Negatív energiát még mesterségesen is pokoli bonyolult előállítani nem hogy bármi mint például ezüst az lenne. Ráadásul önmagában.

Az ezüst jó vezető, tehát nagyon is hogy pozitív energiával bír.

2018. szept. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!