Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Budapesten jósnál vagy jósnöné...

Budapesten jósnál vagy jósnönél aki volt, mesélne a tapasztalatairól? Pozitív és negatív tapasztalat is érdekel.

Figyelt kérdés

Illetve akinek jó tapasztalatai voltak, (akár itt, akár privátban) leírná, kinél volt, és mennyiért?


CSAK tapasztalatok érdekelnek, az, hogy hiszel vagy nem hiszel a jóslásban, nem.


Elöre is köszönöm.


2015. nov. 25. 03:05
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Kerlek ne tedd tapasztalatból irom.

En mondjuk csak kíváncsiságból mentem el a nagy hires Kluták Rozihoz, aki a tv ben is szerepel.

Nagy kalap sz@r es lehúzós.

15E egy kartya jóslás ami kb 5perc es nem mond semmit neked kell kérdeznek köszönjük tippelni en is tudok ingyen is.

Jóslás közben csak arrol beszelt hogy mit tud tenni ahoz hogy szerencse érjen ami 100.000.ft es tobb alkalom .....se nyelni se kopni nem tudtam. Neki a celja az hogy minel tobb badarsagra ra vegye az ügyfelét hogy ő többet le tudjon húzni rólad.

Amit mondott semmi sem jott be szerencsere, tök boldogan élek.

Van ott egy nő aki fogad "recepciós szerű" és azt mondta nekem a Rozi hata mögött.

Na sikerult megfuzzni hogy menjek vissza ugyanis szerinte sem tud jósolni.


Erről ennyir!!

Ne Menj te sem joshoz kerlek

2015. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 haggaimester válasza:
35%

A másik oldala a dolognak,hogy vannak akik valóban okkult erőkkel állnak kapcsolatban.Nagyon veszelyes kitennie az embernek magát egy ilyen veszélynek.Rámehet az egész életed,egészséged.

A helyedben inkább Isten arcát keresnem!

2015. nov. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
55%

Anyum 3 éve volt 2 jósnőnél, sajnos nevüket nem tudom.

Az egyik csak lehúzta őt, semmi sem történt meg, amit mondott.

A másik nagyjából igazakat jósolt. Megjósolta, hogy meg fog halni egy hozzátartozónk pár héten belül, igaza is lett... Meghalt nagyapám, 2 héttel a jóslat után. Én őt csak ajánlani tudnám, de sajna nem tudok elérhetőségeket mondani már.:/

2015. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél óra négyezer egy óra nyolc,de ebben a fracia csak óvszerrel...
2015. nov. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi 1. és 3. !
2015. nov. 25. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:
hol lax?
2015. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!