Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt már ilyenben részetek?

Volt már ilyenben részetek?

Figyelt kérdés
Volt már olyan jóslásban részetek hogy megtudták mondani hogy ki/ esetleg milyen betűvel fog kezdődni a férjetek/párotok neve? Ha igen elérhetőséget adtok ahol ezt el tudnám érni?:) kérlek csak értelmes és nem kötöszködő választ írjatok!:)

2017. dec. 26. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem “kötöszködök”, de nőjj már fel! Nem létezik jóslás.
2017. dec. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, viszont egyszer leszólított Debrecenben egy öregasszony, hogyha fizetek neki egy kávét elmondja a sorsomat. Nem fizettem, de annyira ragszkodott, hogy megmondja a sorsomat, hogy már fogta is a kezem, hogy nézze a tenyerem. Aszonta vágyok a barátnőmhöz és sok irigyem van.


Az igazság az volt, hogy az én életemre akkoriban nem, hogy sok, de egy ember se irigykedett. Ez már csak azzal is bizonyítható, hogy valószínűleg ő volt az első nő, aki önszántából megfogta a kezemet.

2017. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha annyira szeretnél ilyenért fizetni, akkor kérdezd meg bongót. [link]
2017. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyszüleimnél volt ilyen...

Régen, nagyapámat leszólította egy asszony mondott neki dolgokat amik beváltak. Pl a felesége hogy hogy fog kinézni. Teljesen eltatálta.

Igazából engem is szólított már asszony le pénzért apróért

És tudom h zagyvaságot mondott, általános dolgokat, csaló voltm..sok olyan van

De a nagyapám esetében meg is történtek azok a dolgok amiket mondott. Egyet kiveve, amit még nem tudunk meg (még ne is most!) az a halala körülménye.

2017. dec. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!