Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szerintetek kaphatok kártéríté...

Szerintetek kaphatok kártérítést azért, ha Ausztriában ottragadtam egy sípálya alján, mert kiestem a felvonóból (csákányos), aztán a beléptetőkapun keresztül újra felültem rá, de csak negyedéig vitt fel? Volt már ilyenben részetek?

Figyelt kérdés
Nem tudtam átmenni másik pályára, mert csak az az egy pálya volt ott, a felvonó alján nem volt parkoló vagy út, teljesen egyedül voltam egy völgyben, távol mindentől. 4 óra volt, leállt alattam a felvonó, de azt az őrnek látnia kellett volna, hogy van még ott valaki. Mellesleg minden felvonó alján ki van írva, hogy zárás után negyed órával van egy kontroll járat. Ezt vártam, hogy ezzel fel tudok menni, közben kapaszkodtam, de ez sem volt. Kénytelen voltam felmászni végül a felvonó útján több száz métert, kb.200 m szintkülönbséggel, és úgy tudtam csak lecsúszni egy másik pályán végül a lakott területre. A telefonom nálam volt, de térerő nem volt a hegynek ezen az oldalán, szóval segítséget sem tudtam hívni. Kihez tudok fordulni, hogy ilyenben többet soha senkinek se legyen része? A sípálya honlapján még egy e-mail címet sem találtam, amire írni tudnék...

2017. ápr. 8. 00:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne itt nyafogj...sajnaltasd magad.... Menj be a bíztosítóhoz és kérdezd meg.

De ne sajnáltasd már magad...

Mindenkinek van gondja...

De úgy látom neked a fejeddel is bajok vannak hogy itt kérdezed.

2017. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!