Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A gyűrűs jóslás meg tud valtozni?

A gyűrűs jóslás meg tud valtozni?

Figyelt kérdés

A gyurus joslas az az,amikor a bal kezunk fele tartunk egy cernara fuzott aranygyurut, ami mozogni kezd, megjosolva, hogy fiunk vagy lanyhnk lesz.

Nekem regen, tobb even at ket lanyt jelzett. Most megvaltozott. Egy lany,egy fiu.

Ez miert van? Miert valtozott meg?

Regen beszeltem egy emberrel, ( iden tavasszal) , aki azt mondta, hogy ha jol csinalok valamit, es nem szurokel valamit, akkor nem egy olyan sraccal leszek, aki iszik es cigizik. Lehetseges, hogy megvaltozott a joslatom? Tobbszor ujraprobaltuk.. es konkretan egy lany, egy fiu.

A srac, aki iszik, cigizik, annak a joslatot megcsinaltam amikor egyutt voltunk. Nekem es neki is akkor ugyanaz volt a joslat.

Lehetseges, hogy elvaltak az utjaink? Lehet az is, hogy neki is ugyanazza valtozott? Vagy lehetseges, hogy mostmar neki semmit ne jelezzen?

Mi tortent, hogy megvaltozott? Hiszen a sors meg van irva elore, nem???



2017. dec. 27. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:

A gyűrűs jóslás nem megbízható, ennél jobb módszer az ún. érmejóslás: feldobsz egy érmét, ha fej lesz, akkor fiú lesz, ha írás, akkor lány.


Szintén megbízható módszer, ha fogsz egy virágot, és kitépkeded a szirmait, közben minden kitépett sziromnál mondod felváltva, hogy "fiú" és "lány", és amire az utolsó szirom esik, olyan lesz a gyerek.

2017. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fogsz kettő cetlit. Felírod: fiú másikra: lány.

Egyedül valahova kisétálsz ahol nyugi van. Lerakod a két cetlit valamire ami nem szélvédett helyen van. Megkéred érzéssel és gondolattal a világot, vagy a napot, Istent, a szelet bármit amiben hiszel, hogy mutassa meg fiad vagy lányod születik. Hiszed, hogy megmutatja. Amelyik fent marad az a válasz. A másikat lefújja a szél. Ha mindkettőt lefújja, vagy ha mindkettő fent marad akkor nem tudhatod előre de akkor annak oka van, hogy nem tudhatod. Nem rossz oka ne aggódj. A meglepetés ereje meg fog téged változtatni olyan irányba ahogy a sorsod megírtad magadban. :) remélem segíthettem. Próba szerencse.

2017. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat de en a gyurus joslatban hiszek. A felsoroltakban nem. Nalunk eddig a csaladban es a barati korben ez valt be.

Es nekem tobb even at ket lanyt mutatott. Most biztos okkal valtozott meg.

Az volt a kerdesem, hogy okkal meg tud- e valtozni?

Mas joslatban nem igazab hiszek.

2017. dec. 27. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ultrahang megbízhatóbb.
2017. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha te ilyen erősen csak és kizárólag a gyűrűs jóslásban hiszel, megerősítem hitedet.

Ne hallgass másra, azt hidd, amit akarsz.

Ha mégsem hited szerint 'jön be', még mindig magyarázhatod a "kivétel erősíti a szabályt"-tal. (Ami amúgy hülyeség, mert a kivételre akkor új szabályt kell alkotni.)

2017. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tul kicsi a minta, tovabba onigazolas amit irtal. Ha szaz esetbol mukodik lke. De ha feldobsz egy ermet es otbol otszor bejon az is kicsi minta. A joslasban csak a tanulatlan es/vagy hiszekeny, naiv emberek hisznek.
2017. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szenes43 ***** válasza:

Ez a gyűrűs módszer az inga tudományának leegyszerűsített változata. Amikor azt "mutatja" ami kedvedre való akkor hihető módszer. Amennyiben megnyugtat csináld. Van aki a kávézaccból mondja meg hogy merre hány méter s van aki a kártyára esküszik.

Meg lehet tanulni megbízhatóan ingázni akár egy gyűrűvel is csak nagyon rögös út és rengeteg gyakorlás szükségeltetik.

2018. jan. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az informaciot! Utana fogok nezni a kavezaccos joslasnak, mert felkeltette az erdeklodesem. :D
2018. jan. 1. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!