Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Vajon ki tudná "megnézni",...

Vajon ki tudná "megnézni", "valamilyen módszerrel", hogy amely nősténymacska itt van az én kandúromnál, megtermékenyült-e már? Valamint az előző két lánycica akik itt voltak vemhesek-e az én kandúromtól?

Figyelt kérdés
Nem bírom kivárni az időt, mire a tulajdonos megmondja, hogy vajon sikerült-e a "dolog". Kíváncsi lennék rá, hogy áll a helyzet? (Elég kíváncsi természetű vagyok.) Csak az írjon ide, akinek van "ehhez" "tudása" és majdnem biztos eredményt tud "jósolni!"
2010. jún. 4. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor senki se fog írni mert erre nincs tuti módszer akármilyen kis türelmetlen vagy, de azért vannak jelek ugyanúgy mint az embernél csak nem azonnal és a macsek nem tud beszélni így nehezebb fogni a jeleit.De azért kezdd el figyelni:Ha gyakran eltűnik és úgy néz ki mint ha nagyon keresne valamit és feltünően érdeklődik a kis meghitt,eldugott, zavartalan, biztonságosnak tűnő vackok iránt lehet hogy kezdi előkészíteni a terepet a piciknek..
2010. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
...a szekrényben..
2010. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

hahahahahahahahah


fuckyeahgyakorikérdések........

2010. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként meg tudja valaki, persze csakis, aki ért ilyesmihez, mondani, hogy Peking északkeleti részén hányan fürdenek éppen, és milyen tusfürdőt használnak?
2010. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Ugye nem haragszol, de akkorát nevettem ezen, pedig rohadt egy napom volt. Várj azért én beingázom neked.:De basszus ha bejön, jössz nekem egy üveg cola zéróval! Ál az alku? Na itt az eredmény.A nősténymacska és a kandur esete::: Nem történt megtermékenyülés.A két lánycicából az egyik anyai örömök elé néz! Esküszöm az ingámmal néztem meg. XD!!!!!!
2010. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!