Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a jóslatokban?

Ti hisztek a jóslatokban?

Figyelt kérdés
...hogy a jósnő megtudja mondani mi lesz veled a jövőben? Vagy egész csak átverés?
2018. márc. 15. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek, de lehet tévedek
2018. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hiszek benne,nekem mindig bejönnek.

De hiszem azt is, hogy a jóslatok fele megváltoztatható.

2018. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem vannak olyan emberek akik valóban a jövőbe látnak valamilyen szinten viszont a jósok többsége aki sok pénzért vagy tévében van szerintem átverés...
2018. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én úgy hiszem, hogy az életemet én irányíttom, és ha valaki is jósol nekem azt megtudom változtatni.
2018. márc. 15. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:

AZ én véleményem az, hogy ha valaki a jövőbe lát valamilyen módon, annak a java igaz lehet, de a "jelentéktelenebb" események lehet egy lehetséges végkimenetel.

Az életben vannak események,érzések stb.. amiket nem tudunk irányítani.

Ezért mindenkire kicsit furcsán nézek, amikor azt mondja, "én irányítom az életem"

Egy részét lehet. Te döntöd el mit ebédelsz, mit veszel fel, kikre szánsz időt... De nem minden esetben.

Nem tudod irányítani kivel találkozol "véletlen", kibe szeretsz bele, hogyan és mikor halsz meg. Ezek mind-mind szerintem előre "megírt" dolgok, elrendeltetettek.

Rosszabb napjaimon én is felteszem a kérdést: Ennek miért kellett megtörténnie? miért pont így? Vagy..Miért találkoztunk és szerettünk egymásba ha most vége lett?

Mindenből le kell vonni a tanulságot, és értékelni mit tanultunk a adott helyzetből. Keresni kell az okokat, és ha még akkor nem is látjuk, előbb-utóbb úgyis ráébredünk. Az is lehet, pont mi válunk az adott személy leckéjévé.


Sok a csaló, aki csak mond ezt-azt hogy fizess...ez tény.


Kicsit elkanyarodtam... De remélem értitek :)

2018. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó bocsi hogy félig figyelmesre értékeltelek, a hasznost akartam bejelölni de félre kattintottam :( nagyon szépen beszéltél és igazad is van. Egyetértek veled, köszi a kommentot ès persze a többieknek is :)
2018. márc. 17. 23:47
 7/7 anonim ***** válasza:
ha valaki megmondja mi volt a multad ugy hogy semmit sem tud rolad, es ezutan megmondja a jovod az olyan mintha megmutattna mit fogsz tenni a jovoben de ezen szerintem lehet valtoztatni.
2018. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!