Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a jóslatokban?...

Ti hisztek a jóslatokban? Beválhat amit egy jós jósol?

Figyelt kérdés

#jós #hit beválhat #hisztek benne
2012. nov. 9. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bizony.

Csak figyelj december 21-én....

2012. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Persze van egy kis esélye, hogy beváljon. Főleg, ha valami általános dolgot mond. Figyelj, ez most tuti beválik: Meg fogsz halni
2012. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
22%
Ha megijedsz tőle és félsz, vagy épp nagyon vágysz rá, akkor beválhat. Nem is feltétlen tudatosan gondolsz rá, elég, ha a tudatalattid eltárolja, hogy ez így és így lesz - és akkor nagy eséllyel így is lesz.
2012. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Amit az előző írt, az egy nagy, logikátlan hülyeség.
2012. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
92%
édesanyám cigányasszonynál volt, előzetes ismeretség vagy időpont megbeszélés nélkül. az asszony kártyát vetett és fél perc alatt felvázolta a helyzetet, és a döntésben is segített. azóta sem bántuk meg.
2012. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szerintem beválhat. Biztos vannak olyan jósok, akik nem csak hülyítik az embert, hanem tényleg van egy kis tehetségük hozzá. Én egyszer már jósoltattam és igaza lett, mert pontosan úgy alakult, ahogy a kártya mutatta,

De van egy ismerős család, ahol a nő munka után

1-2 ismerősének szokott kártyából jósolni. Már többször nyaraltunk náluk, mindig jósolt nekem és eddig még nem jött be, és már a fiának is 5 éve jósolja, hogy megtalálja az igazit és még mindig egyedül van a gyerek.

Szóval szerencse dolga, milyen jóst fogsz ki :)

2012. nov. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

sziasztok nekem 1x josolt egy jo ismerosom aki nem csinaja profi modon csak ilyen hobbi szinten de nagyon ert hoza ha hiszitek ha nem de durva volt amikor mondot egy par sulyosab dolgot volt benne egy halal is egy rokonrol akit o nem is ismert de megmonta hogy megfog halni valaki nem tudta megmondani hogy ki de megfog halni valaki 2heten belul es bevalt ez volt a egyik a masik hogy a baratnomel fogunk csunyan osze veszne de kibekulunk ez is igaz volt es akkor meg majd kesob hoza tete hogy nem leszunk vele orokre egyut hat bizony es ez is meglet ... volt meg jo par dolog ami sikerult neki jo 40-50 de abol talan 2-3 nem jot be neki ... de megmondom oszinten egyaltalan nem hittem benne hogy igaz lesz enyi minden de amikor bevalt neki akkor erdekesnek tartotam es elmentem meg 1x egy jos nohoz nah oda se mennek tobbet mert abbol talan hogy ha 3dolog teljesult a jo 20-30bol ... szoval szerintem van kulomseg hogy hova mesz...kesob el mentem a ismerosomhoz es megkerdeztem hogy ez hogy letezik es aszt monta hogy a kartyak arujak el amiket felhuzol meg ahogy osze kombinalod a kartyakat de megmonta hogy tudod volna meg sok mast is mondani csak hogy azok nem bisztos hogy ugy lesznek es csak azokat monta ami teleg bevalhat



a magyar irasom NEM JO szoval elore is bocsanatot kerek

2012. nov. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hallottál Te már olyat, hogy jósnő nyerte a lottó 5-öst?

Szóval, mielőtt ilyen kérdés merül fel benned, ez mindig jusson eszedbe. :)

2012. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én szoktam jóshoz járni, hobby szinten én is vetek kártyát, bár magamnak nehezebb értelmezni. Van egy megbízható angol jósnő (mivel kint élek), akit meg szoktunk hívni, csoportokhoz házhoz megy. Felvesz mindent amit mond, így vissza tudod hallgatni akárhányszor, bármikor, és nekem eddig bejött amiket mondott. És nem azért, mert bekódoltam az agyamba. Nem is minden úgy történt meg, ahogy én azt értelmeztem magamnak, és sok dologban abszolút nem volt befolyásom, szóval ez hülyeség, hogy majd úgy fogsz cselekedni. Ezt a hitetlenek mondják, akik soha nem is próbálták.

Segítséget is tud nyújtani, pl. ha munkahely váltáson töröd a fejed, de bizonytalan vagy magadban, akkor megerősítést tud adni, hogy ne add fel, mert jól fogsz járni vele. Ez nagyon sokat tud segíteni.

Ha írsz privátban kérdést, megpróbálhatok ránézni, bár én a személyesben hiszek, amikor Te húzod a lapokat. Továbbá a kártyák jelentése módosulhat kontextustól függően, ezért szerencsés ha jelen van a kérdező.

2012. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az előző tökéletes példája az átverhető, megvezethető embereknek.
2012. nov. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!