Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Phil Collins kapcsán tegnap...

Phil Collins kapcsán tegnap megérzésem volt, de nem az, amiről egy tegnapi cikk írt. Mi lehet a jelentősége szerintetek?

Figyelt kérdés

A következő sorrendben történet az események: tegnap megérzésem volt Phil Collins zenészről annak ellenére, hogy különösebben sose rajongtam érte, nem szokott foglalkoztatni a pasas engem.


Utána, a mai napon direkt rákerestem, hogy történt-e vele valami, és ezt találtam (csak a cikk elejét, google találatból tudtam kinyerni) :


[link]


Azonban a "jel" nekem némileg más formában jött.


A kérdésem az, hogy meglátásotok szerint pusztán megéreztem tegnap azt, ami aznap történt vele, és csupán ennyiről lehet szó, vagy pedig a jövő kapcsán kaptam "infót" mint megérzést?


Arról nem szeretnék írni, hogy konkrétan mikből áll a megérzésem, de elég meredek... És nyilván az se kizárt, hogy netán nem szó szerint értendő a megérzésem, hanem esetleg átvitt értelemben, de nem tudom, melyik eset áll fenn.



2018. márc. 27. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól meg érezted.
2018. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A kérdésem arra vonatkozik, hogy akinek nálamnál jobbak a megérzései, mit sejt: a tegnapit éreztem meg, vagy vajon a közeljövőben történni fog talán valami rendkívüli dolog

Phil Collins-szal?


Hangsúlyozom: nem önmagam vállveregetése céljából írtam ki a kérdést, hanem mert annyira erős hatással volt rám a megérzésem, hogy akinek rajtam kívül szoktak erős megérzései lenni, vajon mit éreznek ők, Collins közeljövője kapcsán? Mert ha sokan közülük semmi különöset, akkor kizárásos alapon lehet, hogy tényleg csupán az aznapi esetre éreztem rá, de a megérzésem szerint gyanúsabb a közeljövő, mert erős érzelmekkel járt a megérzésem...


Egyszóval szeretném kideríteni, mi fog történni a kérdéses zenésszel, mert érzelmileg megérintett engem a megérzésem.

2018. márc. 27. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!