Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett a tegnapi álmom?

Mit jelenthetett a tegnapi álmom?

Figyelt kérdés
A falunkat és a szomszéd falut egy 3-4 kmes erdei út választja el egymástól. Álmomban ezen az ország úton sétáltam mikor oldalt a fák közül egy vicsorgo farkas kezdett el felém közelíteni. Futni kezdtem ő utánam, egyszer csak hátra pillantok és akkor már egy komplett falka volt a nyomomban. Egy hegyhez értem amiről lelogott egy inda. Elkezdtem felmászni jó magasra, de az állatok hatalmasat tudtak ugrani, miközben ugrottak hogy lerancigaljanak én lógva hátrafelé rúgtam vissza őket a mélybe. Végül felébredtem.

2017. nov. 12. 14:27
 1/3 Shona84 válasza:

Kedves kérdező,


Laikusként úgy vélem, a farkas valakit jelenthet, akit ellenségként érzékelsz. A leírás alapján egyedül sétáltál, ez jelentheti hogy magányosnak érzed magad egy adott élethelyzetben. Lehet, hogy van valaki a közeledben, akiben nem bízol meg vagy egyenesen ellenségnek vélsz. Az álmodban tovább haladva hirtelen több farkas elől menekültél, így szerintem nem vagy biztos benne, kiben bízhatsz meg teljesen és hány emberrel kell megküzdened a következő időszakban. A hegy jelentheti, hogy a problémák csúcspontjára értél, és a lelógó inda a megoldást jelentheti a problémára. Az, hogy a farkasok támadtak, te pedig le tudtad őket rúgni magadról, jelzi hogy meg tudod magad védeni.


Amennyiben ha csak részlegesen is helyes a meglátásom, kívánok sok sikert helyzeted rendezésére, és ne feledd, hogy a saját lelki békéd és nyugalmad a legfontosabb.

2017. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van valami konkrét dolog a hétköznapokban, amitől nagyon félsz/poszttraumás hatással van rád?
2017. nov. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én szerintem félsz valamitől...
2021. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!