Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az idegenek mit szoktak...

Az idegenek mit szoktak csinálni amikor nincsenek a légtérben?

Figyelt kérdés
Sokszor látok ilyen olyan youtube videókat, amin csészealjak meg ilyesmik vannak, meghogy Obama ex-elnök testőre gyíkember (sajnos Obama vezetéknevét nem tudom valami Barack vagy ilyesmi) na, szóval olvasni meg videókat nézek az ufókról, de nem sokat tudok arról, hogy mit szoktak csinálni. De most komolyan mit szoktak csinálni azonkívül, hogy az eget szelik? És miért van róluk annyi romlott minőségű felvétel?

2017. aug. 10. 21:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Szeretkeznek. Amikor a légtérben vannak, akkor is csak az a céljuk, hogy embereket raboljanak el análszondáztatni, meg megrakni. Na ha nincsenek itt, akkor maguk közt orgiáznak.
2017. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
A kólát kiköptem amikor olvastam a kancsót. XD
2017. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1

Ne már. Vedd komolyan a kérdést légyszíves. Szerintem őket nem érdekli olyasmi, mint a szex meg ilyesmi. Az elrablásnak is valami nyomós oka kell, hogy legyen.

2017. aug. 10. 21:39
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes... a legtöbb elrabolt igenis nemi erőszakról számol be.
2017. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Tanulmányozzák az emberi hülyeséget, valamint macskás videókat néznek az interneten.
2017. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4

Ezt komolyan nem tudtam, mert hát nem olvasok felnőtt cikkeket. Miért csinálhatják?

Lord

Mi okból tanulmányozzák a hülyeségeket? Talán náluk az népbetegség?

2017. aug. 10. 21:47
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom egzotikus dolog számukra az emberi test. Ha megnézed milyen undorító és egyforma kinézetűek az idegenek (nyálkás bőrrel), akkor nem csoda, hogy szeretik az embereket dugni.
2017. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7

Szerintem nekik meg mi vagyunk az undorítók, mert hát mondjak ott vannak a legyek ocsmány egy teremtmények, de ők nem tartják vonzónak az emberi testet, inkább helyette beleköpnek a levesbe és rád repülnek amikor alszol. A múltkor például láttam amikor egymás között csinálták (természetesen közösülésre értem) Szóval ettem a leves és erre odarepült két légy, komolyan mondom a levegőben csinálták össze voltak ragadva, mint a kutyák. Aztán megállt a tenyér szélén és hátulról nyomta a másik legyet. Hát mit ne mondjak utána már nem volt étvágyam. Bizonyára az idegenek nem közösülnek emberrel én nem hiszem, hogy ilyet tennének.

2017. aug. 10. 22:49
 9/17 anonim válasza:
Pedig a legyek azért repülnek rád éjszaka, hogy megerőszakoljanak.
2017. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha tudtam volna,hogy itt ennyit lehet nevetni,már régen olvasgattam volna ezt a kategóriát! :D Köszi nektek! :D
2017. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!