Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » JOBB oldali szívátültetés?...

JOBB oldali szívátültetés? Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Szóval...múlt héten volt egy álmom. Elég furcsa volt és meg is maradt nagyon bennem, azóta se felejtettem el. Mit jelenthet vajon? Persze, ha netán jelent valamit.


Azt álmodtam, hogy kórházba kerültem és szívátültetésre volt szükségem a JOBB oldali szívemnek. (magyarán az álmomban a jobb oldalamon volt a szívem) És volt 2srác, akik közül csak az egyik operálhatott meg, de én nem tudtam, hogy melyik fog megműteni. Ezt csak a műtét után tudtam meg, hogy melyik. A szívátültetés után sírtam, mert féltem, hogy meg fogok halni, mivel tudtam, hogy a szívátültetettek többsége sajnos így végzi. De az a srác, aki megműtött magához ölelt és megvigasztalt, hogy minden rendben lesz és vigyáz rám.


Normális válaszokat kérek!


2011. okt. 1. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
2 srác -- 2 szív, jobb és bal oldali... Nem őrlődsz Te 2 szerelem között?????????????
2011. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát...igazság szerint de. Van 2srác, aki között így "vacillálok"
2011. okt. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!