Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Megérzés. Mit tegyek?

Megérzés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta elég jo volt a "6ik érzékem".

Ez a bizonyos 6ik érzékem azota felerösödött.

Pl: ha feltesznek egy kérdést amit életemben elöször hallok,azt sem tom h a kérdésben szereplö dolog mi fán terem,de megkérdik h mikor volt akk év-re nap-ra pontosan megmondom mikor volt.

A gond az lenne,h nem mindig hallgatok a megérzésemre.Vmikor az agyam erösebb és elnyomom a megérzést.eddig ez nem okozz nagyon nagy problémát,tegnap délutánig.

Ültem otthon a gép elött és eszembe jutott egy bn-m aki nem is olyan hude régi,meg nem is annyira közeli de éreztem h elkéne mennem hozzá.NEm tudtam miért de nagyon erösen azt érztem h megkell látogatnom azonnal.

Aztán meg elkezdtem gondolkodni,h hát minek meg bisztos ottvan vele a legjobb barátnöje,nem zavarom öket stb. a lényeg h végülis nem mentem át,pedig mintha lökdöstek volna belüröl.

Reggel felkeltem és még rosszab érzés tört rám,amit nemtudtam minek vélni. 5 percmulva szolt a telefon,h az a barátnöm akit éreztem,h megkell látogatnom gyógyszerrel megmérgezte magát és pont akk du történt amikor "lökdöstek" belülröl.

Most hibásnak érzem magam.Igaz túlélte de inteziven van szegény.

Mit csináljak,h ne forduljon elö többet ilyen?H azzonal halgassak a megérzésemre és nem keldjek el rajta filozofálni.van rá megoldás?


2010. jún. 13. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csak akkor hallgass a megérzéseidre,ha nagyon erősek.Nekem is volt egypár ilyen esetem,volt,amikor hallgattam a megérzéseimre,és jól jártam,volt,amikor nem hallgattam rájuk,és akkor rosszul jártam.De volt olyan is,hogy hallgattam rájuk,és rosszul jártam.Sose tudni,hogy jó-e a megérzés vagy rossz..

Szóval ha nagyon erős,és szerinted rossz dolog történik(nagyon elgondolkodsz a dolgon),akkor hallgass rá..

2010. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

CSak az a gond,h nem tudom eldönteni,h mikor halgassak rá és mikor nem.mert nekem is volt olyan h nagyon erös volt,hallgattam rá és jártam rosszul.

De mégegyszer nem szeretnék igy járni:(

2010. jún. 13. 14:55
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Nagyon sajnálom a barátnődet, remélem hamarosan jobban lesz. Legkölezelebb ha ilyen van (bár inkább ne legyen) hallgass a belső hangra, még ha hülyeségnek tűnik is. Mindenesetre ami történt az nem a Te hibát, ezért csak ő maga felelős, ezt ne felejsd el.


Én nem vagyok egy nagy ezoterikus személyiség, de néha nekem is vannak úgymond amolyan kis női megérzéseim. Volt egy barátom akivel egy időben nagyon sokat veszekedtünk rengeteg dolog miatt. Többek között, hogy rendszerint nem hív fel. Mielőtt elutaztak volna, két nappal korábban találkoztunk, nagyon jól éreztük magunk, megígérte, hogy másnap felhív. De nem hívott szokásához hűen én pedig büszkeségből azért sem hívtam...hogy micsoda dolog, hogy megint "átvert" pedig szerettem volna hallani a hangját.


Egész éjszaka rossz érzésem volt, hogy fel kellett volna hívni, hiszen el fog utazni. Mint később kiderült autóbalesete volt. Intenzívre került, rettenetesen rossz volt őt így látni.


Azóta renben van és bár nem járunk de barátok vagyunk. A mai napig megérzem, hogy mi fog vele történni, de ne úgy képzeld el, hogy holnap fog kapni egy levelet egy távoli rokontól:)


Érdekes dolgok ezek.


L/18

2010. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm h válaszoltál.

Azért az sem semmi ami a barátoddal történt:(

Huhh szegény.NAgyon sajnálom!!!NAgyon rossz lehetett.Örülök,h rendbejött és h barátok maradtatok.:)

Igen nagyon furcs dolgok ezek.

DE mi lenne velünk nélkülük,azért mégiscsak jo h van ez a bizonyos 6ik érzék.

Am én is 18/L vok.:)

2010. jún. 13. 15:08
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Érdekes dolgok ezek.

egy pszichológust megérne sztem.

2010. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Szia, érezd meg, hogy mikor születtem. ;)

Egyébként hallgass a megérzéseidre, hasznosak lehetnek.

2010. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
89%

Jegyezd meg pontosan az érzést, amikor jó volt a megérzésed, a tapasztalat segít majd dönteni, hogy mikor igazi és mikor képzelődsz.

Ha agykontrolloznál az tovább növelné a tudásod.

Sok élményem van, kb. az első ez volt.

Egyszer egy vacsora-maradékot anyám ki akart dobni, de én hirtelen ötlettől vezérelve nem hagytam, mondván hogy elvinném nagymamámékhoz. Furcsállta, mert ilyen még sose volt, de rámhagyta, bár azt hitte csak hazudok és mással akarok találkozni. Nagyon örültek nekem (nem a kajának) a nagyapám és a nagymamám, jót beszélgettünk, még ma is látom ahogy integettek az ajtóban. Ez kb.23 éve volt. Akkor láttam őket utoljára...

2010. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

15:53asnak

Szia

Szép dolog történt veled is:) mármint ne értcs félre,arra gondolok,h még utoljára eggyütt tudtatok lenni és jól éreztétek magatokat:)

Szivesen agykontrolozznék,vagyis "próbálkozom" ugymond vele.Értem is el már vele dolgokat,csak az a gond,h nincs pénzem arra h oktatásra vagyis tanfolyamra menjek.:(

Vmi más mód esetleg h többet megtudjak róla?

2010. jún. 13. 16:18
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
blöff
2010. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
89%

Csak nézd meg ezt pl.:

[link]

nem pont agykontroll, de hasonló


Az Agykontroll Alapítvány támogat rászorulókat ingyenes tanfolyammal.

www.agykontroll.hu

2010. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!