Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért van az hogy néha "látom...

Miért van az hogy néha "látom a jövőt"?

Figyelt kérdés
Vannak helyzetek amikor ülök valaho és egyszer csak elkap egy érzés és tudom mi fog történni. Pár másodperc múlva az amit 'láttam' megtörténik, az a személy azt mondja amit én 'láttam'. És ez nem Deja vu. Rengetegszer van ilyen. Mitől lehet? Vagy mi ez?
2010. jún. 19. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

ÉS mit mondjunk,milyen válasznak örülnél?Hogy csúcsszuper médium vagy,vagy hogy véletlen,és akkor azt mondhasd,hogy lehet olyan sokszor véletlen?Hát én akkor is azt mondom hogy véletlen

-.-

2010. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mekkora gyökér vagy:')
2010. jún. 20. 14:42
 3/13 Sexylady ***** válasza:
Szerintem menj el jóshoz, és kérdezd meg hogy mi lehet ez... vagy valami hozzáértő emberhez
2010. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%

Talán én gyökér vagyok,de igazat mondok.Sokan ezt nem bírják elviselni,sajnosss :(

-.-

2010. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

látod a jövőt, perszepersze... én meg látom hogy elefántcsontpart tuti nem veri meg brazíliát!


nyilvánvalóan azért írtad ide ezt hogy kérkedhess és a többi birka csodáááááááálkozzon hogy te micsoda látnok híró vagy!

2010. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

persze. csak azt nem értem miért kattintottál ide? köszönöm, nem kérek több ilyen értelmes kommentet. éljétek ki magatokat máshol.

a kérdést nem poénnak szántam, és nem kamu kérdés. a primitivitást tükrözi ha nem vagytok ezt képesek felfogni vagy egyszerűen idiótának néztek.

2010. jún. 20. 20:13
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

a kérdés a hülyeség

illetve a témakör:D

2010. jún. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
meg a kérdező, "ség" nélkül :D
2010. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Vannak bizonyos emberek,akiknek vannak kepessegei,ha foglalkozol vele,erosodni fog,ha nem figyelsz ra,elmulik.Nem hiszem hogy egy josno ebben tudna segiteni,valami komolyabb emberhez fordulhatnal.
2010. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szia :)

nem tudom mennyi idős vagy,de ne foglalkozz velük azt mondom ,szerintem tiszta hülyék

Velem is van olyn hogy látom a jövőt,de inkább úgy mondanám hogy megálmodom a jövőt,most sokan hülyének néznek de ezvan... 12/L

2010. jún. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!