Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Látom a jövőt? Előfordul...

Látom a jövőt? Előfordul ilyesmi mással is?

Figyelt kérdés

Már jó párszor előfordult, hogy előreláttam a közeljövőmet...Pl legutóbb, egyik nap felébredtem hajnalban és nem hagyott nyugodni egy támadó kutya gondolata, és amint becsuktam a szemem egyből ennek a képe jelent meg előttem, nem is tudtam már visszaaludni.És később mikor elmentem kocogni a hozzánk közeli erdőbe, valóban megtámadott egy kutya!(szerencsére csak könnyebben sérültem, mert a gazdi még időben odaért) Mindig ilyen figyelmeztető jelzésként történnek ezek, mintha valaki szólni akarna, hogy vigyázzak.

Mással is történik ilyen?


2010. máj. 5. 00:53
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
72%
légyszíves írj be ide 5 számot 1 és 90 között véletlenszerűen. köszi.
2010. máj. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
én tkp. nem hiszek az ilyesmiben abszolút, de valahogy azt kell hogy mondjam, h néha bevillannak bizonyos esetek végkimenetelei csak úgy spontán módon, és akkor tudom, h ez most olyan, h valóban így fog történni, és eddig nem nagyon emlékszem olyan esetre, h nem jött volna be ez a "sejtés".Nem tudom, h ez mi, vagy hogy hogyan értelmezzem, de nem találok rá valami ésszerű magyarázatot.
2010. máj. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Ha tamado kutyat latok magam elott es komolyan veszem, hogy ez meg fog tortenni, akkor nem megyek erdobe kocogni...
2010. máj. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy az adott pillanatban sosem veszem komolyan.

Meg nem is tudom egyszerűen, nehéz ezt értelmezni rendesen.Csak utólag döbbenek le mindig, hogy megint mi történt. A futással kapcsolatban is inkább az járt a fejemben,hogy ha egy ilyen "hülyeség" miatt kihagynám az edzést az a lustaság műve lenne...csak h ne keljen mennem , értelmetlen gondolatokhoz jelentést társítok....

2010. máj. 5. 01:37
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
nekem nem volt még ilyesmi
2010. máj. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
91%

Nekem nemrég volt az egyik ilyen :) Sütit sütöttem és tele volt a konyhapult. Gondoltam rárakom az egyik műanyagtálat a főzőlapra (de előtte átvillant az agyamon, hogy "rá fog olvadni és kigyullad az egész" - de elhessegettem a gondolatot, mivel aznap senki nem használta a tűzhelyet). Bementem a szobába, kimentem a konyhába, hogy elmosogatok és már lángolt az egész! :D De eloltottam...


A mási, amire emlékszem, hogy egy ékszerdobozkával álmodtam, aminek évek óta nyoma veszett... Erre reggel anyukám megmutatta, hogy "nézd, mit találtam a szekrény aljában" :D


Van ez így :)

2010. máj. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
7:08 - Még jó, hogy nem égetted meg a kezed, amikor ellenőrízted a főzőlap esetleges forróságát!
2010. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

velem is van ilyesmi de én homályosan látom a képeket :/

és tiszta deja vu érzésem van mintha megtörtént volna már nagyon fura :S

/l

2010. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%
14/l*
2010. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
89%

Általános iskolában történt.Tesiórán bakot kellett átugrani dobbantóról.Elsőre sikerült is,többször kellett megcsinálni 5-öst is kaptam rá.De az utolsó ugrásomnál,ahogy vártam a soromra, valahogy az agyamba villant(nem tudom máshogy kifejezni),hogy le fogok esni.

Valahogy elhesegettem a gondolatot,hiszen hogy esnék le ha már jópárszor megcsináltam a feladatot.Aztán megtörtént a baleset.Enyhe agrázkódásom volt,és a csuklóm meghúzódott,de semmi komoly.

2010. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!