Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha hallasz több joslatot és...

Ha hallasz több joslatot és mind igaz rád lehet rád vonatkozik?

Figyelt kérdés
Tehát én már nagyon sok olyan jóslatot hallotam a mostani időre amik nagyon rám hasonlítanak. Tehát nekem van egy célom és ezek pont azt mondják. Több teljesen külömbőző embertől.

2018. aug. 26. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Tagad meg, ha jót akarsz magadnak. És minden információt aki amit bármikor is mondott rólad, neked, rád ami ilyen ezoterikus forrásból származik.Függelenül attól, hogy igaznak hiszed. Akkor is.
2018. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1+


És ne járkálj ezekhez, mert csak magadnak ártasz vele. Nekik az a feladatuk, a láthatókon kivül, hogy téged "elkápráztassanak" hogy milyen "igaz" az amit mondanak, a láthatatlan pedig: hogy lekerüljön rólad az alap Isteni védelem, amit mindenkinek ad Isten a fogantatás pillanatában+ hogy a szellemi kapuid megnyiljanak, és eleinte egy szellemi átjáróház váljék belül benned, majd megtelepedjenek bizonyos démoni csoportok, akik belül szép apránként tönkrevágnak, és már nyomokban sem fogsz hasonlítani arra az emberre aki egykor voltál.


Szóval szabad akarat: azt teszel amit akarsz, de az okos ember nem megy olyan helyre, ahol ajándéknak sorsromboló erőket kap az életébe, és mindezt védtelenül.



Mózes V.18-


10.

Ne találtassék te közötted, a ki az ő fiát vagy leányát átvigye a tűzön, se jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló;

11.

Se bűbájos, se ördöngősöktől tudakozó, se titok-fejtő, se halottidéző;

12.

Mert mind útálja az Úr, a ki ezeket míveli, és ez ilyen útálatosságokért űzi ki őket az Úr, a te Istened te előled.

13.

Tökéletes légy az Úrral, a te Isteneddel.

14.

Mert ezek a nemzetek, a kiket te elűzesz, igézőkre és jövendőmondókra hallgatnak; de tenéked nem engedett ilyet az Úr, a te Istened.

15.

Prófétát támaszt néked az Úr, a te Istened te közüled, a te atyádfiai közül, olyat mint én: azt hallgassátok!

2018. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A próféta Isten szelleme által mond meg olyan profétikus dolgot, megy mindig bekövetkezik hib a nélkül.


Mindig , érted? mindig bekövetkezik.



A jós, asztrólógus, meg jövendől sátáni forrásból, ezért csak a jóslások, jövendölések első szakaszában tűnik igazságnak, majd utána-mint egy ráolvasás kezded irányítani az életed.


Sátán a hazugság atyja, volt/van/lesz. És: eltöröltetik, a végidők után.Lévén: embergyilkos volt kezdetektől fogva, gyülöli az embert, mert Isten képmására lett teremtve. És még meg is lett alázva, le lett győzve Jézus Krisztus által.

2018. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
* megy=mely
2018. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok magyarul nem értem XD Igen és nem választ várok nem össze vissza beszélést
2018. aug. 26. 14:51
 6/10 anonim ***** válasza:

5 Mondtam, hogy mit tegyél, hogy amit megnyitottak nálad, az bezáruljon, ha jót akarsz magadnak.


Ha meg mész eszetlenül és oktalanul a fejed után, akkor magadra vess.

2018. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennyi hülyét, ez egyik a jóslatokban hisz, a másik meg a bibliával akarja kigyógyítani :) Rövidesen lesz online ördögűzés is :)


Másrészt meg már tesztelték, hogy a jónép örömmel beszopja, hogy a jóslat róla szól:

[link]

2018. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*Rövidesen lesz online ördögűzés is :)


Minek hozzá net, mikor net nélkül kiválóan működik?:D

2018. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 leértékelt ***** válasza:
Én csak wifin keresztül tudom kiűzni az ördögöt. Én akartam kiírni a forer-hatást, csak ez a Zoligyerek elém vágott.
2018. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Igen és nem választ várok nem össze vissza beszélést"

Az "igen", vagy "nem" magyarázatára nem vagy kiváncsi? Az nélkül a válasz mit sem ér!

.

Jóslás: a még nem lévő jövőbeli események feltárása.

Honnan tudod, hogy veled fog megtörténni?

Ha nem tudod, mert nem tudhatod, akkor ez: "mind igaz rád" hamis állítás.

2018. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!