Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki tud segíteni tenyér...

Valaki tud segíteni tenyér elemzésben?

Figyelt kérdés

Próbálkozom az én tenyeremmel,de nem igazán megy.

Kép alapján tud valaki plusz információval szolgálni?

Igazából csak a házasságra,kapcsolatokra vonatkozóan

nézelődöm.


Akit ez nem érdekel,vagy nem hisz benne, annak nem kell külön kommentet írni ennek bejelentésére,bár nyilván nehéz megállni...


Köszi,ha valaki segít!


2018. nov. 15. 09:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
a gyürüsujj tövében a két fövonal közt jelzi,hany nagy szerelmed lesz,az nem jelenti azt,akikkel lefekszel,hanem a nagy szerelmet,es azon a vonalkakon a kis függöleges vonal a fiu gerek a döntött a lány gyerek
2018. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen,ezeket tudom,de nem tudok eligazodni a tenyeremen levő vonalakon,mert nem egyértelmű,ezért kérdeztem,hogy kép alapján, ha küldk,akkor valaki tudna-e segíteni megítélni.
2018. nov. 15. 14:36
 3/12 A kérdező kommentje:
*küldök
2018. nov. 15. 14:37
 4/12 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm,hogy írtál!
2018. nov. 15. 14:38
 5/12 A kérdező kommentje:
nem a gyűrűs ujj,hanem a kisujj tövében kell ezeket nézni...de nekem van vagy 6 vonal,pedig még 30 felett is szűz vagyok,szóval elég "érdekes" az a 6 vonal....
2018. nov. 15. 14:40
 6/12 anonim ***** válasza:
A BLIK, A BORS, A RIPOST és társaik.
2018. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A kérdésemre azok sem válaszolnak.Értelmezd újra a leírtakat,hátha felfogod.Ajánlom a szavankénti,hangos felolvasást.


És Blikk.

2018. nov. 15. 20:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Melyik kezeden van az a 6 vonal,ha behajlítod az ujjaidat milyen erősségűek?A mélységük,színük és hosszúságuk is lényeges,ugyanis ezek lesznek a házasságvonalak.Nekem pl. csak egy van ami határozott,elég mély és rózsaszín,már elváltam és tanultam is belőle. :D A bal kéz a veled hozott program a jobb kéz amit eddig kihoztál belőle és a jövőd ami még előtted van,ill. ha balkezes vagy akkor fordítva.. A többi halványabb vonalkák lesznek a vágyak és törekvések,kapcsolatra,házasságra..
2018. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen,ezeket is mind tudom,olvastam,de nekem az a bajom,hogy alig látok vonalakat, van 2,ami erősebb talán,de az is inkább napfényben látszik,ha látszik egyáltalán. Képet,ha küldök,megtudod nézni?
2018. nov. 15. 21:27
 10/12 A kérdező kommentje:
nekem eleve minden olyan a tenyeremen,hogy alig vannak vonalak, szinte sima
2018. nov. 15. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!