Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van esély a kibékülésre, ha a...

Van esély a kibékülésre, ha a következő lapokat húztam? Hogy érez irántam az exem?

Figyelt kérdés

Én: nagypénz,özvegyember, hamisság

Ő: katonatiszt, gyermek, szerencsétlenség

Kapcsolat: Bíró


2019. márc. 14. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb megkérdezni az exed, hogy van még jövőtök??
2019. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nincs. De ha nincs tehetséged a jósláshoz pakolgathatod a lapokat csak nem érsz vele semmit.
2019. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van tehetségem hozzá csak értelmezni nem tudom
2019. márc. 15. 10:11
 4/7 anonim ***** válasza:

van tehetségem hozzá csak értelmezni nem tudom


Akkor nincs tehetséged. Az egész lényege, hogy ismerd az alap jelentéseket és utána vonatkoztass el. Mert ugyan az a kártya mást jelent a kérdéseknél. Fontos hogy szinte megelevenedjenek előtted a lapok. Fontos hogy milyen sorrendben jöttek a lapok, hány lapos kirakást használsz, kérsz-e idő meghatározást. Tehát ez nagyon összetett dolog nem elég csak kipakolgatni a lapokat és elolvasni a feliratot sőt. Nem is lenne szabad hogy írás szerepeljen rajta mert a legtöbb ember nem tud elvonatkoztatni tőle.


Pluszban felszentelte a paklidat? Mert ha nem, akkor se fog helyes választ adni. Megvan közöttetek a kapcsolat?(új paklinál tedd ki három napra az ablakba, hogy érje fény, levegő. Éjszakára tedd a párnád alá. Minden jóslás előtt kérd meg hogy segítsen, és ha engedélyt ad dolgozhatsz vele. Én jólásonként meg is tisztítom a paklit hogy ne legyen rajta az előző jóslás energiája.(levegő elem-füstölő, víz elem-rózsaolaj, tűz elem-gyertyaláng, föld elem-a veled legjobban rezonáló kristály). Az se mindegy hol tárolod. Jósláshoz használsz oltárt? (színes terítő, gyertya, füstölő, csend, esetleg meditációs zene?) Meditálsz előtte? Ha nem, akkor csak rakosgatod a lapokat de értelme nincs. Ha igaz választ akarsz, tiszted a kártyát, és tiszted a szituációt.

2019. márc. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem csináltam, de ha kirakom a lapokat és utána megkérdezem itt, mindig bejön és pont úgy van
2019. márc. 15. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt csak te és az exed tudhatjátok.

De ha nagyon ki akarsz vele békülni,akkor ezt az ezotériás témát mellőzed a békülésbe.

2019. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂. Tanulsd mar meg a lapokat nagy josnooo😂😂😂 másokat kerdezgetsz nyilvánosan állandóan szerinted nem uncsi?! Ha erdekel fektess bele időt
2019. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!