Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki tud olyan cigány...

Valaki tud olyan cigány asszonyt aki hiteles jóslásban?

Figyelt kérdés
mai nap egy gyorsétteremben ültem, amikor eszembe jutott egy történet, hogy valakit egy cigány asszony elkapott az utcán jóslással kapcsolatban. rá fél órára a keleti pályaudvaron egy nő oda jött, hogy jósol 10ezerért..mondtam, hogy esélytelen may 2000ret fizetek..nagyon meglepődtem, hiszen ezen agyaltam előtte. megijedtem amit mondott, általános volt benne reménykedek vágyakozok, lesz utazásom, ezek rá húzhatóak mindenre, de mondta hogy volt egy nagy kapcsolatom amiért szenvedek és most is van egy férfi akit szeretek, de nem teljesedett be még. azt is mondta, hogy átok van rajtam és ő leszedni és, hogy a jövőmben lát valami rosszat is..akkor megrémültem és elküldtem onnan azzal a mondattal, hogy a jó Isten megvéd nincs szükségem erre..majd ott hagyott. úgy nézett ki mint a tipikus parfümöket áruló hölgyek..de még is félek tőle. buta voltam

2019. júl. 12. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
"cigány" + "hiteles" = false
2019. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak igazi jósol. Pont annyi fehér nő mint roma.

Csak ez ugye híres , hogy cigány asszony jósol....

De ez csak le akart húzni.

Általános dolgokat mondott, amit te kivetiteaz a saját életedre.


A különbség annyi a két nemzetség között, hogy a romák bevállalosabbak egy kis pénzért.


Engedd el a dolgot.

2019. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én tudok vetni neked kártyát ha gondolod, természetesen ingyen, csak írj egy üzenetet :) (21/L, teljes mértékben fehér bőrű és magyar de hitelesek a vetéseim :D)
2019. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen ismerek!

Rendes, dolgos roma család, az asszony nevén lakáshitel.

Tehát hiteles.

Nem jósol, nyögi hitelét.

2019. júl. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon jó vicc volt köszönöm.
2019. júl. 13. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!