Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a jóslásban?

Ti hisztek a jóslásban?

Figyelt kérdés

2018. nov. 29. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Én előre látom hogy te egy kétkedő lélek vagy de végül elmész egy látnokhoz aki horibilis összeget kér tőled és te nem fogsz boldogabban kijönni onnan :D
2018. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem,és nem megyek jósnőhöz.
2018. nov. 29. 21:32
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Hiszem hogy van pár jós, akik nem pénzéhes csalók.
2018. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Mindenben hiszek, ami tapasztalható és semmi olyanban, amit csak mondanak.


Etéren abban hiszek, hogy bizonyos együttállások esetén bizonyos determinált következmények előre feltételezhetők. De ez is csak szűk határokon belül.


Tehát mittudomén ha valaki egy befolyásolható érzékeny ember, aki hajamos az önpusztításra, talán sanszosabb hogy alkoholista lehet egy trauma esetén, mint egy nagyon erős egyéniség.


Vagy egy gyermekszerető ember, akit mindenki elfogad, tehát könnyen ismerkedik az nagyobb valószínűséggel lesz családos, mint egy magának való introvertált személy. De ezek is csak általánosítások.

2018. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hiszem azt, hogy sokan hisznek a jóslásban.

Nem hiszem, hogy többségük megokosodik és elhagyja ezt a hitét.

Ha mégis, a jósok/jósnők új átverős foglalkozást lesznek kénytelen keresni.

2018. nov. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. nov. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Érdekelt és kíváncsiságból kipróbáltam pár jóst. Egy programnak jó volt. De komolyan nem szabad venni.

Volt, aki össze-vissza beszélt, szerintem be volt valamitől állva, na, így én is tudnék bárkinek bármit mondani.

Volt, aki konkrétan nem jósolt, inkább a metakommunikációs jeleket olvasta le nagyon jól. Aki nincs otthon ebben, annak biztosan nagyon meggyőző, hogy ezt meg honnan tudta.

Volt, aki teljesen komolyan adta elő magát, de semmi sem volt igaz abból, amit mondott.

Szóval ezek csak átverések. Jó pénzkereseti lehetőség olyan naplopóknak, akik nem akarnak dolgozni.

2018. nov. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 hollófernyiges ***** válasza:
34%
Én csak annak a jósnak hiszek, aki már megnyerte a lottóötöst.
2018. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Nekem egyszer egy jós (akivel nem jósoltattam, csak beszélgettem) azt mondta, tudod, ha maradok árufeltöltő, sose lett volna nagy családi házam. Én hittem neki.
2018. dec. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 mosomasa válasza:
Egy jóslót kérdezz...
2018. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!