Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A death note-nak egy még...

A death note-nak egy még annál is nagyon lehetősége van mint amit light használt! Ti is észre vettétek?

Figyelt kérdés

Pl egy öreg milliárdost be irni hogy küldje el a vagyonát off-shore számlán és ne hagyjon semmi nyomot majd fájdalom mentes halál... és mivel lehet kísérletezni az emberek akaratán is... pl elsonek egy bűnözővel... be megyunk látogatóba azt bele irni hogy az élet tartalmaig legyen szerelmes belénk... oke ezt azert vele mert nem akarom kinyirni azt a lányt aki tetszik nekem 😅 és ha be vál akkor mehet ő is a listára! És csak akkor fog meg halni mikor tényleg kell viszont örökre szeretni fog! Na az meg a másik hogy igy bármely ember akaratát iranyitjatjunk élete végéig nem is kell megölni senkit sem! Szoval a milliárdost sem kell! És mivel lesz egy csomó pénzünk amivel csinál hátunk pozíciót + akarat irányítás tényleg jobba tehetjük a világot! Akár emberek ölése nélkül is!


+ szuper gazdagok lehetünk és még haremünk is lehet!



2019. júl. 27. 21:28
 1/9 anonim válasza:
100%
Hol volt benne a gondolat manipulálás? Régen láttam már de ez nem ugrik be.
2019. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

már az első 3-4 részben hogy azt a pentagrammát rajzoltatta fel az egyik rabbal


én is nagyon régen láttam most kezdtem el ujra nézni mert amikor láttam akkor még az animexen ment... :D gyatra szinkronnal


ja meg elvileg csak az élethosszán belül lehet szoval max pár másodperccel előbb hal meg

2019. júl. 27. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy rémlik, hogy csak a megtervezett haláluk előtti pár órában lehet őket irányítani. Mármint, eléggé szélsőséges lenne valakinek az egész életét megtervezni a haláláig, ha az több évig eltartana. Valószínűleg a Death Note-nak is vannak határai.

De arra én is gondoltam, hogy ha egy milliárdost kinyírnék vele, előtte tuti megszerezném így a vagyonát.

A Death Note célja azonban a halál, nem az irányítás.

2019. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen de azt lényegeben a sorozat legalábbis a tudosasom szerint egyszer sem írta/mondta hogy csak pár órát... azt viszont többször is elhagyott attak hogy vannak olyan dolgok amiket még a halál istenek sem tudnak a könyvel kapcsolatban! Volt amire pl light jött rá...


De viszont ha ugy nézzünk az ember folyamatosan haldoklik minden egyes perccel közelebb kerül igy akár ezt a hosszabb intervallumot is lehet a halál időszakának tekinteni de ugye bár ez fikció 😅🤔 de viszont az anime törvényei alapján akár vagy szinte biztos hogy igy is lehetett volna használni!

2019. júl. 28. 08:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán. De eléggé uncsi lett volna a sorozat, ha Light így használja. Meg hát sok értelme nem lenne...
2019. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na igen a történet akkor nem lett volna ilyen... de ő alapból sem volt az a barátnő kell típus :D
2019. júl. 28. 16:22
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%
death note resze az hogy bizonyos ideig lehet kitolni csak a halalidopontjat
2019. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez melyik részben hangzott el?


Mert még csak az a 10-13 rész között tartok és ott mar többször is ki hangsúlyozták hogy még a halál istenek sem tudjak pontosan mennyit is tud a napló!

2019. júl. 29. 10:26
 9/9 anonim válasza:
100%
Úgy emlékszem 23 napig lehet manipulálni a halál előtti cselekedeteket. A cselekedeteket, nem az érzelmeket.
2020. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!