Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik szerelmi kötést csináltak...

Akik szerelmi kötést csináltak/csináltattak?

Figyelt kérdés
Őszintén, mit szólnátok, ha titeket kötne magához egy olyan ember akit ti a hátatok közepére nem kívántok? Akit nem szerettek de nem tudtok tőle megszabadulni? Mit éreznétek? Boldogok lennétek?
2019. aug. 4. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Hogy boldog??? Dehogy lennék boldog,micsoda buta kérdés! Akik már eleve kapcsolatban élnek egymással, azoknál szoktak ilyet erősítésképp csinálni. Nehogy az egyik félre lépjen vagy valaki másba szeressen bele!
2019. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1es, tévedsz. Olvasgass ezen az oldalon kicsit, a legtöbb aki szerelmi kötést kér, az exét akarja vissza, vagy valaki olyat akire amúgy nem lenne esélye.
2019. aug. 4. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Ennyire önző én is lehetek, ő sem volt egy ma született bárány a kapcsolatunk alatt. Eddig ő keverte nekem a kártyát, most én keverem neki.
2019. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
De mi a kérdés? Mert amúgy nincs is értelme a kérdésednek! Ha meg ennyire akarod, miért nem csinálod?
2019. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4es, és honnan szűrted le azt hogy én akarom csináltatni? Pont hogy nem, mert tudom mivel jár, és nem értem miért játszanak egyes emberek mások szabad akaratával, érzéseivel. Arra lennék kíváncsi, hogy fordított esetben, ha őket kötné magához valaki akivel nem is akarnak együtt lenni, mit szólnának? Ebben az esetben is elfogadható számukra a dolog, ha ők a szenvedő felek?
2019. aug. 5. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!