Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valaki átkot szór rám...

Bruno11 kérdése:

Ha valaki átkot szór rám akkor azt hogyan tudom levenni?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a volt barátnőm azt mondta, megfogok vakulni, ha már néztem a nőket. Illetve rákérdezett és én nem mertem megmondani és azt mondta, ha hazudtam akkor megvakulok stb. (Egyébként egy bántalmazóval voltam a kapcsolatban őrületem, hogy végre ki tudtam lépni a kapcsolatból és mindig hívogat, elszámoltat, de ez már más téma.)

#Átok #levétel #rontás.
2019. aug. 12. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Egy kiadós szarás segíteni szokott.
2019. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell félned: az árok arra száll aki azt kívánja! Légy emberbarát,szeresd a társaidat,örülj az életnek és mindannak ami körülvesz. Légy boldog amiért egészségesnek születtél! Köszönd meg a szüleidnek,hogy vannak és a ráérő idődben rájuk gondoljál,ne egy pukkancs átokszóróra!
2019. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én tudok segíteni, már nagyon régóta ilyen esetekkel foglalkozok. Ha érdekel írj egy privát üzenetet és megbeszélünk egy találkozót.
2019. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
jajj menj már!
2019. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!