Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete esküvő mágia?

Fekete esküvő mágia?

Figyelt kérdés
Ha a mágus egy démon segítségét kéri a kötéshez, akkor lehetséges, hogy a kötő lelkét ajánlja fel cserébe?

2019. aug. 21. 02:00
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Látlak. Állj le! 🙂
2019. aug. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
32%
:|
2019. aug. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem, a kötő félnek is bele kell mennie egy ilyen cserébe. Első körben kisebb dolgokat ajánlanak fel, és évek alatt szerzi meg a megkötő lelkét a démon.
2019. aug. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Miért játszotok olyannal, amihez kb semmi hozzáértésetek sincs? Itt nem csak erről van szó! Ez sokkal messze menőbb, sokkal mélyebb téma.
2019. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Kifejtenéd kérlek...
2019. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Tudok valakit aki sikeresen csinál kötéseket. Nekem is ő segített és nem használ hozzá fekete mágiát!
2019. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
6os nagy tévedésben vagy..minden kötés fekete mágia, akkor is ha mást mond. Minden mágia fekete amivel a szabad akaratba avatkoznak.
2019. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 EriGushiken válasza:
100%
Honnan veszi bárki azt, hogy a lelkét eltudja adni bárkinek is? A démonoknak pedig nem kellenek lelkek. Ez csak egy mese amivel az egyház ijestegeti az embereket, hogy a démonok lelkeket kérnek cserébe. Ha egy démontól bármit akarsz kérni, csak tiszteletett kell mutatni. Mint ahogy egy ember is elvárja a neki kijáró tiszteletett. Az a fekete esküvő amiről én olvastam inkább tűnik rontásnak, mint esküvőnek!
2020. máj. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!