Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötésnek még is mik...

Szerelmi kötésnek még is mik a hátúlütöi?

Figyelt kérdés

Olvastam sok mindent itt a szerelmi kötésröl sokan azt írtátok ,hogy veszélyes ,hogy évekkel késöbb is csak "szívtok" utánnna. hogy sok a hátúl ütöje!

De azt senki nem írja,hogy mi(k)?????????!!!


2010. júl. 14. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát pl. szenved a másik fél is,ha nem szeret.Majd pedig ha később te sem fogod szeretni őt,akkor te is szenvedsz,mivel nem tudsz elszakadni tőle.Szííííívás.
2010. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pl. úgy jársz mint én - mióta csináltam egy ilyet, azóta minden pasival valahogy úgy alakul, hogy többé-kevésbé összegabalyodunk (vagy messze hidegen elkerülöm), és akivel egyszer volt valami, azoktól sosem tudok teljesen elszakadni.


De a lényeg, hogy ha a másik életébe közvetlenül beleavatkozva, valakinek a szabad akaratát sértve próbálsz varázsolni valamit, az olyan, mint a rossz dzsinn: a lehető legrosszabb történik veled a kéréssel kapcsolatban.


Ha szerelmet akarsz, kérhetsz hozzád illő embert, kérheted, hogy egy bizonyos személy láthassa meg a vonzó tulajdonságaidat, vagy legyen esélyed megmutatni magad, de sosem azt, hogy legyen a tiéd.

2010. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt az utolsó bekezdést, hogy lehet?
2010. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
az hogy bu.zi leszel.
2010. júl. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

05:04!!!

Ezt tapasztalatból írtad?!!

!

Te az lettél?


Jajj köszi hogy megosztottad velünk ezt a tapasztalatod. Lehet hogy aki eddig akart kötést csinálni ezekután ha elolvassa a válaszod 2x is meggondolja hogymeg-e csinálja! :)

2010. júl. 15. 08:26
 6/12 anonim ***** válasza:
az utolsót úgy lehet, hogy akarod, nagyon akarod, és tisztán látod magadban milyen típusú, tulajdonságú embert keresel :)
2010. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem tapasztalat én nem hiszek az ilyen majmolásokba . sőt azokat se veszem ember számba aki nem veszi a "szerelmét" ember számba . nem elcsábítani akarod nem vele akarsz foglalkozni hanem ilyen biz baz bu.ziságokat akarsz csinálni ne haragudj már 6 évesen nem nőttél ki a harry potterből? szerintem sértő is lenne azzal akivel ezt csinálnád ha működne a majmolás. de nem fog ...
2010. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem nöttem még ki belöle mert soha nem néztem harry pottert.

A másik: Ki mondta hogy hiszek benne?! Csak olvasgattam a többi hozzászolást és kiváncsi lettem és feltettem a kérdést.

De azt írtad te sem hiszel benne még is elolvastad. Ha nem hiszel a varázslásokban akkkor mért léptél be a MÁGIA EOTÉRIA kategoriába!

2010. júl. 15. 23:02
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
"nem hiszek benne csak feltettem a kérdést" <-- na menjmár a pi.csába :D én csak azért látogatom az ezotéria fület ,hogy röhöghessek a magadfajtán :D nem képes szembe nézni a feladatokkal/problémákkal inkább valami nem létező energia tökeit nyaldossa fényesre hátha segít :D
2010. júl. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bazki hány éves vagy?

Vagy nem tudsz olvasni nem vettél szemüveget fel? Én se hiszem el.......de hiába mondom nem tudom nem érted meg. na én végeztem!!!!!!

2010. júl. 16. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!