Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötésnek létezik...

A szerelmi kötésnek létezik ellentettje?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal. Nagyon szeret engem, mindent próbál megadni nekem. Azonban nem hagy nekem elég teret.. Állandóan féltékenykedik, apróságokon is felkapja a vizet. Nem vonzódom már hozzá, egy éve. Viszont ha szakítanék vele, nem bírná elviselni. (próbáltam) Annak örülnék a legjobban, ha találna helyettem egy lányt, akivel nagyon boldogok lennének. Így megmaradhatnánk jó barátoknak, mert teljesen nem szeretném megszakítani vele a kapcsolatot. Sokat adott nekem a két év alatt.

Hogyan lehetne elérni, hogy kiszeressen belőlem?


2010. jún. 30. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van ellentettje, de van egy sokkal jobb dolog is annál. Semmi mágikus, de nagyon erős. A dolog neve őszinteség. Elmondod neki az álláspontodat, amit neki el kell viselnie. Rossz lesz neki, tény, de nem hal bele. Kár olyan emeberrel lenned, akit nem szeretsz. Ezt ő sem várhatja el. Csak humánusnak és határozottnak kell lenned egyszerre.
2010. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Egyébként kissé szkeptikusan állok az ilyen dolgokhoz. Tényleg az őszinteség lenne a legjobb. De már megbántottam vele kétszer. Elkeseredésemben írtam ide..

A határozottság viszont hiányzik belőlem. Holnap megpróbálom rávenni magam, hogy beszéljek vele.

2010. jún. 30. 01:02
 3/4 anonim válasza:
100%
Ez egyébként egy igen durva érzelmi manipuláció, amit csinál veled. Nem igazán fair, bár meg lehet érteni, a szerelem olykor elvakít. Tudom, hogy én kívülről most könnyen bölcselkedem itt mások életével (persze ha a sajátomról van szó, már nem megy így :)), de hosszútávon mindkettőtök érdeke, hogy ne éljetek hazugságban. Ehhez pedig - mint már előttem is írták - nem kell semmi hókuszpókusz...
2010. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerelem elfelejtő:

Egy tálba öntsünk körömlakk lemosót és gyújtsuk meg.Rakjuk bele annak a személynek a tartozékát,akit azt akarjuk, hogy felejtsen el.Annak a személynek,aki pedig azt akarja, hogy felejtsék el a hajszálát rakjuk bele.Végül rakjunk bele zöld falevelet.

Ige: Ki szerettél most ne szeress, én is elfelejtelek.

Végül az igét is dobjuk bele a tűzbe.

2010. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!