Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelem bevonzása angyalokkal...

Szerelem bevonzása angyalokkal. Van valakinek pozitív tapasztalata? Elhagyott a Kedvesem más nő miatt.

Figyelt kérdés

Jót tesz, ha minden nap gondolok rá? Bevonzáshoz boldognak kellene lennem miatta?

Hol tudok utána olvasni?


Köszönöm a segítséget!



2019. okt. 25. 12:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem a szerelmi kötéssel sikerült visszakapni
2019. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Azt is megpróbáltam. 4 mágusnak adtam eddig pénzt, mindhiába. A legdrágább megzsarolt és rendkívül durva trágárságokat vágott a fejemhez, mikor visszakértem a pénzt.

Lényeg: se kötés, se angyal, se démon, se ima nem hozott minket újra össze.


Mindenkinek kívánom, hogy kapja vissza a párját! Másnak jöjjön össze, nekem sajnos nem sikerült.

2019. dec. 4. 19:48
 13/13 anonim válasza:

Magadnak csinalj szerelmi kotest hogy nagyon szeretned vissza fog jonni en csinaltam magam otthon anyira at jottek az erzesek es az energia annyi felszabadul hogy utana leklellet fekudnim ne hogy ossze esek kiszivjak az energiat de ha at eled bele eled magad es mindennel jobban akarod akkor sikerul

Azza regen irtad a kerdest de remelem sikerult ha nm probalkozz ha meg mindig akarod!

2020. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!