Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van valakinek pozitív tapaszta...

Van valakinek pozitív tapasztalata szerelmi kötéssel? Kinél csináltattátok?

Figyelt kérdés
Könyörögve kérek mindenkit...vagyis nem. Nem kérek én senkitől semmit, csak és kizárólag attól aki komolyan hasznos infot tud adni h ne habozzon és irjon rám akár priviben és mondja meg kivel csináltatta. A trollok ugyis jönni fognak...=D

2018. okt. 13. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Ha tutira akarsz menni, használj GHB-t, egy kicsi az italba és biztos siker. Csak nehogy túllődd az adagot!!


[link]

2018. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Bűncselekményre bíztatod? Főleg úgy, hogy az bizonyítható is legyen? Elmeorvos látott már?
2018. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Tulajdonképpen a házasság is egyfajta szerelmi kötés, és azzal szoktak lenni pozitív tapasztalatok. :-)
2018. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Micsoda hülyeség! Szerelmi kötés... 🤣😂
2018. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltattam, és bejött. De nem mindegy kihez mész ilyen kéréssel, mert sok a kókler!
2018. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szia én nagyon nehezen találtam egy olyan embert aki tudott nekem segíteni. létezik az ilyen csak jó embert kell találni hozuá
2018. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!