Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Mágia, okkultizmus

A kérdés

Csinált már valaki otthon Woodoo babát szerelmi kötés miatt?

Egy ève találkoztam a gimis nagy szerelmemmel..Persze közben megnősült,lett egy gyerek a házassága tönkrement.A válóper már megírva,de gyerek mikor megtudta kikészült,így várnak a válással..Közben mi egymásba szerettünk.Nem fellángolás,vele akarom leélni az életem és ezért bármit megteszek,hogy elôsegítsem a válást.Az írjon aki hisz a woodooban.Ne próbálkozzatok lebeszélni róla és a hülyeség az egész kezdetű,kritizáló kommentek sem érdekelnek.

Keress kérdéseket hasonló témában: woodoo

okt. 25. 13:33  Privát üzenet  

A válaszok
Igen és beteg lett tőle...

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont okt. 25. 14:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ki lett beteg és mi történt? Írd meg privátban légyszi!

# 2/8Időpont okt. 25. 14:36 Privát üzenet

Ha várnak a válással, akkor szerintem még van esély a házasságuk megmentésére is, mert a gyerek nagy összetartó erő.

És arra még nem gondoltál, hogy mi van, ha a mágiád nem a várt hatást eredményezi, hanem pl. nyomorékká teszi a szerelmedet ?

Mert ugye amihez az ember nem ért, azzal ne játszadozzon.

Én nem akarlak lebeszélni róla, csak arra kérlek, hogy gondolkozz el:

ha ez a nagy szerelmed tényleg szeret, viszont szeret téged, akkor minek a mágia?

Ami meg van írva, az úgyis össze lesz kötve, de az legalább áldással és nem átokkal....

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont okt. 25. 14:52 Privát üzenet
Ahol meg lett szúrva (szerelem céljból, pl. a szívében csak én legyek) ott problémái lettek. Hónapokig nem tudott felkelni sem.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont okt. 25. 14:59 Privát üzenet

Most nem azért, de a woodoo babát nem ártásra szokták használni ???

Mert én úgy tudom, hogy rontásra való, azért szurkálják, hogy a célszemélynek fájdalmat okozzanak vele....

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont okt. 25. 15:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem,nem jól tudod.Szerelmi kötésre is használják.

# 6/8Időpont okt. 25. 15:48 Privát üzenet

Én hiszek a vuduban, és épp ezért tanácsolom, hogy erre ne használj babát, mert az nem erre való. Meg egyáltalán ha valóban fogalmad lenne arról, hogy mi a vudu eszedbe se jutna ilyesmi. Nem arról szól, hogy szurkáljuk a babát össze-vissza, mellesleg itt magyarországon csak kontárkodni lehet ezzel, ennek itt nincs igazán létjogosultsága.

Ha mindenképp mágiázni akarsz az ügy érdekében, akkor pozitív oldalról közelítsd meg, szóval próbáld meg azt bevonzani pl hogy te legyél a felesége.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont okt. 25. 15:55 Privát üzenet
Evelin232 nevű felhasználó válasza:

Igen csinaltam de semmit nem ert jobban jarsz ha keresel megfelelo szakembert aki megcsinalja neked nekem is csak igy sikerult.

# 8/8Időpont ma 12:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az erdekelne hogy aki otthon csinalt szerelmi kotest annak hogyan sikerult es milyen kotest hasznalt?
Szerelmi kötés otthon?
Milyen szerelmi mágiát, kötést, varázslatot ismertek, ami úgy mondva működik is, és otthon elvégezhető?
Valaki elmondaná hogyan kell otthon elvégezni a szerelmi kötéseket, illetve milyen kötést érdemes alkalmazni ahhoz, hogy sikeres legyen? Esetleg olyan varázslatot amivel úgy mond...
Otthon alkalmazható szerelmi kötést szeretnék csinálni, ami használ is?
Szerelmi kötés otthon?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Mágia, okkultizmus rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!