Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csinált már valaki otthon...

Csinált már valaki otthon Woodoo babát szerelmi kötés miatt?

Figyelt kérdés
Egy ève találkoztam a gimis nagy szerelmemmel..Persze közben megnősült,lett egy gyerek a házassága tönkrement.A válóper már megírva,de gyerek mikor megtudta kikészült,így várnak a válással..Közben mi egymásba szerettünk.Nem fellángolás,vele akarom leélni az életem és ezért bármit megteszek,hogy elôsegítsem a válást.Az írjon aki hisz a woodooban.Ne próbálkozzatok lebeszélni róla és a hülyeség az egész kezdetű,kritizáló kommentek sem érdekelnek.

2019. okt. 25. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen és beteg lett tőle...
2019. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ki lett beteg és mi történt? Írd meg privátban légyszi!
2019. okt. 25. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha várnak a válással, akkor szerintem még van esély a házasságuk megmentésére is, mert a gyerek nagy összetartó erő.


És arra még nem gondoltál, hogy mi van, ha a mágiád nem a várt hatást eredményezi, hanem pl. nyomorékká teszi a szerelmedet ?


Mert ugye amihez az ember nem ért, azzal ne játszadozzon.


Én nem akarlak lebeszélni róla, csak arra kérlek, hogy gondolkozz el:


ha ez a nagy szerelmed tényleg szeret, viszont szeret téged, akkor minek a mágia?


Ami meg van írva, az úgyis össze lesz kötve, de az legalább áldással és nem átokkal....

2019. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ahol meg lett szúrva (szerelem céljból, pl. a szívében csak én legyek) ott problémái lettek. Hónapokig nem tudott felkelni sem.
2019. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Most nem azért, de a woodoo babát nem ártásra szokták használni ???


Mert én úgy tudom, hogy rontásra való, azért szurkálják, hogy a célszemélynek fájdalmat okozzanak vele....

2019. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem,nem jól tudod.Szerelmi kötésre is használják.
2019. okt. 25. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek a vuduban, és épp ezért tanácsolom, hogy erre ne használj babát, mert az nem erre való. Meg egyáltalán ha valóban fogalmad lenne arról, hogy mi a vudu eszedbe se jutna ilyesmi. Nem arról szól, hogy szurkáljuk a babát össze-vissza, mellesleg itt magyarországon csak kontárkodni lehet ezzel, ennek itt nincs igazán létjogosultsága.

Ha mindenképp mágiázni akarsz az ügy érdekében, akkor pozitív oldalról közelítsd meg, szóval próbáld meg azt bevonzani pl hogy te legyél a felesége.

2019. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!