Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés otthon?

Szerelmi kötés otthon?

Figyelt kérdés
Kb 4 napja közölte velem a nagy Ő, hogy kimegy Nèmetországba ès én nem férek bele a projektbe és szakítsunk.Nagyon vissza szeretnèm szerezni, hogy ne így gondolja, hanem higy valami megoldást találkunk erre (távkapcsolat vagy hogy kimenjek vele). Tud valaki valamilyen szerelmi kötést ami bevállt? Vagy erre az esetre akármilyen mágiát?

2016. aug. 21. 22:15
 1/3 Legoman ***** válasza:

Szerinted ezt a problémát szerelmi kötéssel kell megoldani?

Miért nem mész ki vele Németországba, ha ennyire szereted? Vagy csak azt akarod, hogy örökké veled éljen egy helyen, és ne tegyen semmit sem, hogy ne legyen saját élete?

Gondolj már bele, hogy ő vajon megtenné-e, ha fordítva lenne a dolog, és te akarnál kimenni?


Nem fogom elmondani, hogyan kell csinálni, és senki nem fogja. A legegyszerűbb az lenne, ha az ember képes lenne elfogadni, hogy másnak is van élete úgy, ahogy a párjának is, és nem pedig a saját önző érdeke után mennének.

2016. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most az egyszer önző leszek, soha életemben nem voltam az, nem engedi hogy kimenjek vele mert szerinte én nem olyan életet kell hogy éljek. Légyszi mondjátok meg
2016. aug. 22. 10:00
 3/3 Legoman ***** válasza:
0%

Soha életedben nem voltál önző, és most akarsz az lenni?

Eddig mindig jó ember voltál, és most akarsz oldalt váltani?


Tudod, én is csinálhattam volna szerelmi kötést, de nem tettem meg.

Szerettem én is valakit, de elfogadtam, hogy aminek vége, annak vége, és ezzel lezártam a dolgot.

Egy kis időbe telt, amíg túltettem magam rajta, de sikerült, és már van is partnerem.


Aludj rá még pár hetet, és próbáld meg kiheverni, mert ha megcsinálod, akkor lehet, hogy gyorsan megfogod bánni.


Ha nem bánnád meg, akkor az önzetlenség egész életedben csak egy álruha volt, a szíved mindig is sötét volt, és soha nem voltál akkor jó ember.

2016. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!