Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell házilag Ouija...

Hogyan kell házilag Ouija táblát kèszíteni? - vagy bármit amivel szellemekkel lehet kommunikálni? - kèrem csak az válaszoljon, aki hisz az ilyesmiben, mert felesleges vitákba nem szeretnèk belemenni.

Figyelt kérdés

Kisfiam (4 èves) szinte halálra rèmülten szaladt hozzám, hogy a szomszèdos szobában valami ilyesztőt lát. Kèrdeztem tőle micsodát mire azt válaszolta az a valami felè nyújtotta a karját ès forgatta a fejèt de azt nem tudta megmomdani, fèrfi volt e vagy nő vagy egyáltalán micsoda, csak annyit tudott róla mondani, hogy fehèr volt a színe. Halálra volt rèmülve ès a szoba közelèbe se akar menni, a villanyokat sem engedte lekapcsolni, az egèsz házban èg. Èn bementem a szobába, de szinte rögtön borzalmasan èreztem magam. Nehèz volt a levegő ès szinte minden porcikám azt súgta valaki figyel ès el kell tűnnöm onnan.


A kisfiam biztosan nem hazudott, nem kèpzelgett mert tènyleg rettenetesen meg volt ilyedve, illetve èn is èreztem valamit ès tudom, hogy a gyerekeknek 6 èves korukig nyitva van a 3. szemük. Ami mèg fontos, hogy nem nèz semmi ilyesmi tèmájú mesèt, filmet ès nem is beszèlünk neki ilyesmiről, tehát biztosan nem onnan szedte a kèpzelgèseit.


Szeretnèk ezzel a valamivel vagy valakivel valahogy kapcsolatba lèpni, hogy tudjam mi a szándèka, mit szeretne.

Illetve mit tudok mèg tenni? Ha esetleg rossz szándèkú, hogyan tartsam távol?? Aki tudna kèrem segítsen!!



2019. okt. 25. 21:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Éltek még, Kérdező???


Mi történt azóta?

2019. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Léteznek e szellemek? Választ ad a nagy hadronütköztető. A gép nem érzékelte őket+egy fizikus szerint nem fér össze a létezésük a részecske fizikàval. Ez nem bizonyíték a nem létezésükre? Én nem ítélem el azt sem aki szerint léteznek, csak kívàncsi vagyok, hogy mire alapozza azt, hogy léteznek szellemek.
2019. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 BAntal16 válasza:

EZ VESZÉLYES!

Ha te is látod, akkor érdemes vele foglalkozni, vagy ha mozgat valamit, gondolom érted mire gondolok ezen alatt!?

Ne próbálj vele se táblán sem idézésen keresztül beszélni aval a lényel, aki egy démon lehet,ha mégis meg próbálod, mindent meg tesz, hogy meg szálljon és hogy tönkre tegye az életed! El mész a paphoz,meg kéred, hogy menjen el nálatok és áldja meg a házat! Amihez nem értesz ne foglalkozz vele! Én tudom milyen egy démon vagy egy ártó lélek jelenléte! Velünk is történt már hasonló. Amit ilyenkor tapasztalsz: Félelem, nehéz levegő vétel, fel törő sírás! Minél jobban féltünk, annál többször láttuk őt! Próbálj meg nem félni, tudom, hogy nagyon nehéz dolog, de meg kell tenned! Ismételd ezeket a mondatokat: Isten a leghatalmasabb, isten a legerősebb, nem kell félnem, mert isten itt van velem, az Atya, a fiú és a Szentlélek nevében meg kérlek, hogy távozz! Gyújts meg egy fehér gyertyát fogd össze a kezed és imádkozz!

2019. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak nehogy Soros Györgyöt idézd meg.
2019. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 haki66 válasza:

Quija tablat tudsz kesziteni egy toll es egy papir, vagy karton. De vigyaz mert a vegen el is kell kuldeni a szellemet. Kozepre irod hogy quija a lap egyik sarkaba hogy yes a masikra no felulre

Ala abc betuket ekezetes betuk nelkul kettos betuk nelkul ala a szamokat a lap aljara kozepre a good bay szot. Fogsz egy kis meretu poharat, gyujtasz egy gyertyat feheret. Ra teszed az ujjad a poharra kettot es kerdezel hogy van itt valaki jo vagy rosz mit akar. Es o irja. De a vegen kerd meg menjen el.

2019. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 haki66 válasza:
Sozd le a lakast meg lisztezd le
2019. nov. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Már nem kapja meg az üzeneteket mert ez a fiók nemlétezik
2019. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!