Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Friss tapasztalat Fekete...

Friss tapasztalat Fekete esküvő mágiáról?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 15:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
68%
Te figyu' már egyébként mi az a fekete esküvő mágia? :D Fekete ruciban van a menyasszony és heavy metált hallgatnak bevonuláskor? :D
2019. dec. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Ragnor ***** válasza:
78%

#10 Ki/Mi az a 10% és mit mond a rendőrségen?


-Jó napot kívánok, szeretném feljelenteni a sarlatánomat, mert a mágia, amivel akarata ellenére magamhoz akartam kötni balakit örökre, nem sikerült?

-Jó napot, akaratom ellenére összeházasodtam egy nővel, szerintem átok ül rajtam, segítsenek!


Komolyan nem értem, hogy itt mi az alap és hogyan.


Gondolom max csalásért és/vagy jóhiszemmel/szellemi fogyatékkal való visszaélésért lehet kapaszkodni, de tényleg nem tudom elképzelni a dolgot hogy valaki IRL bemegy az őrsre és szépen elmeséli a dolgot.

2019. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
81%

A rendőrség semmit nem csinál, vizsgálódnak behívják a feljelentőt többször, ha nem megy be elővezetik😃, majd bizonyítékok hiányában megszüntetik az ügyet!

A “mágusok” szàmlát adnak ezzel is bevédve magukat!

Nem tudok olyat, akinek sikerült volna a fekete esküvő!!

Olyat többet is tudok, akit átvágtak!!!

2019. dec. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
20%

9 nek!

Ne érvelj a szabad akarattal!!!

Az, hogy Én mit akarok az smafu!

nekem vagy a hasonló nyomurúságos helyzetben lévő emberek szabad akarata akkor hol van!!!???

Szabad akaratommal meg akarom szerezni azt akit szeretek! Nem filmsztárt, milliomost akarok magam melé “ kötni” !

2019. dec. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
87%
14es oké, de akkor gondolom nincs kifogásod az ellen, hogy én meg egy hajléktalan, igénytelen emberhez kösselek, vagy olyanhoz akitől te igazából viszolyogsz, hiszen ő meg téged akar a szabad akaratával igaz? Gondolom boldogan esel majd szerelembe vele.
2019. dec. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

15 !

Amennyiben a hajléktalan pasi lángoló szerelmet érez irányomban és megkeres téged mint “ nagy mágust” majd kifizet neked több százezret a kötésért .. hát köss!! Majd megbánja szegény pasi, h engem akar😂😂😂

A “ kötögetők” 99% a volt pàrját akarja visszakapni , akit nem ismeretlent pont!

2019. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
75%

16os, akkor is, ha szeretne veled lenne, kikényszeríteni, megátkozni nem helyes, és mindketten szenvedni fogtok.


Aki meg kifizet több százezret, egy 3 eszközt igénylő, 5 perces műveletért, hát lelke rajta.

2019. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
40%

17!


Természetesen nem azt mondtam, hogy helyesen cselekszünk amikor önző modon akarjuk visszakapni a szerelmünket! De olyan sok más dolog az életben nem helyes amit megteszünk!

Senki nem ítélkezzen a kötögetők felett!!

Mindenki intézze életét úgy ahogy akarja!!

Ha kötni akar kössön...ha majd ez szenvedést hoz hát szenvedjen!

De így is kín élni h nincs melettünk akit szeretúnk!!!

2019. dec. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
78%
18as, de itt nem csak a kötő fog szenvedni az kit érdekel, magának akarta. Hanem az is akit megkötött, aki nem tehet semmiről. Őt sajnálom, és sajnos ebben a helyzetben ő is legalább annyira megszívja mint a kötögetők.
2019. dec. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
89%

Senkiről nem tudok akinek sikerült volna a szetelmi kötés!!!!

Sok emberrel beszéltem itt is / persze ennek nem sok hitelt adok/ de vannak más forràsaim is!

Így ez a “ vitácska” hogy szenved a megkötő és a megkötött is értelmetlennek tünik!

2019. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!