Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az igaz ha rózsaszín az ég a...

Az igaz ha rózsaszín az ég a giliszták aktívabbak?

Figyelt kérdés
mindig követnek olyankor, többször is sétálgattunk az urammal rózsain ég alatt és sorba követtek a giliszták úgy ahogy a csibék követik a tyúkot. Nagyon ijeszető volt. Amikor hátrafordultunk ameddig a szemünk ellátott csak gilisztákat láttunk. És ez az eset többször is megtörtént. Hazáig követtek és a kertünket ellepték a giliszták és nem tudunk megszabadulni mert ha rózsaszín lesz az ég újra ott teremnek. szerintetek ez mitől lehet? Kérlek segítsetek

2019. dec. 18. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Elárulom hogy a gilisztak mindig aktívak de ha esik az eső kénytelenek feljönni mert megfulladnak a vizes talajban
2019. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

legközelebb szóljál!

majd én összeszedem őket.

2019. dec. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el ásni...lesz ott még más is...
2019. dec. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha meg fekete az ég akkor a démonok az aktívak
2019. dec. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Válts másik anyagra, csak vigyázz, nehogy csaholó vérebek kövessenek aztán!
2019. dec. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2019. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És ahhoz milyen szert kell szednem, hogy azt képzeljem be, hogy Soros bàcsi a migránsaival üldöz?
2019. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Winni Spinzo ***** válasza:
-.-
2019. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És a giliszták mivel közlekednek? Biciklivel? Mert azokat én is láttam!! Meséltem is a dealernek hogy kemény az anyag.
2019. dec. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Turbó gilisztákat találtál hogy tartják veled a gyalogtempót? :) ne használj LSD származékot vagy vegyél egy tyúkot az majd elintézi neked a gilisztáidat :D
2019. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!