Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Telekinézis, tisztánlátás,...

Telekinézis, tisztánlátás, hogyan?

Figyelt kérdés

Helló mindenkinek!

Nagyon érdekel a telekinézis, illetve a tisztánlátás. Régebb, kisebb korom óta foglalkoztat, hiszen úgy éreztem mindig, hogy valami közöm van hozzá (vagy legalábbis az ezotériához).

Többször is megtapasztaltam, sőt majdnem mindig a fehér körvonalat, amely néha lüktet néha nem. De ezzel ellentétben a telekinézis mégis jobban érdekelne.

Vagy igazából ha értesz ehhez kedves válaszoló akkor akármi, bármi. De csak akkor mondd, ha igaz, olyan dolog amit én is elsajátíthatok és a saját szememmel láthatom. Magyarázatot szeretnék arra amit mondasz, támaszd alá,hanem csak halandzsa az egész.

Köszönöm!



2020. jan. 2. 22:30
 1/1 gublug ***** válasza:

Hello,

Toroltek az elozo hozzaszolasom egy szo miatt.


A kepessegek, es amit meg irsz, tobb fele keppen erhetoek el.

En megemlitek harmat modot.


1. Kundalini jogaval. Olvass utana, magyarul is jelent meg konyv.

2. Minel fejlettebb vagy spiritualisan. Ezek a kepessegek automatikusan jonnek.

3. Megtanulod a testedben levo csít/eleterot/(szanszkritul nem engedi kiirni)-val iranyitani. Tai chi-vel, vagy csikung-al, reikivel, stb.

2020. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!