Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudatalattiban kutatás?

Tudatalattiban kutatás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyszer-kétszer találkoztam olyan mágusokkal (pl tanácsadás céljából), akik nem feltétlen hirdették magukról, hogy mágusok, de számomra nyilvánvalóvá váltak képességeik. Ezek közül számomra a legérdekesebb, hogy elég részletes képet kaphattak a tudatalattimról, mert rengeteg olyan tanácsot, utalást kaptam amit még hónapok, évek alatt is emésztek és jövök rá, hogy mire gondoltak. Rengeteg dolgot nagyon pontosan láttak belőlem. Ezt milyen technikával csinálták, mi a neve a módszernek? Sima tisztánlátás vagy ez más? Agykontrollos esettanulmánnyal is rá lehet jönni erre-arra, de ez gondolom advanced-abb módszer.

2015. okt. 25. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ez igazából nem technika, nem alkalmaznak semmit az egyszerű kérdésre válaszadáson kívül. Egyszerűen sokkal több gondolati kapcsolatot értenek, mint a képzetlen ember. Ez a tanulmányaik, és fejlődésük mellékterméke. Nem ezért dolgoztak, nem erre "gyúrtak", ez együtt fejlődött az értelmükkel, és ugyanolyan természetesen működik, mint az átlagember gondolatmenete. A tisztánlátás másképp működik, nem is egészen ez a célja. Ez a felfogóképesség megnövekedése, ahogy haladnak előre.
2015. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Ennyi erővel én is mágus vagyok, mert zseni létem miatt olvasok emberekben és jobban tudmo mit és hogyan éreznek/gondolnak mit ők maguk.

Tisztánlátás? Igen. De az tudod mi? Logikus gondolkodás gyakorlattal fűszerezve.

Én elmondhatom hogyan csinálták ha rám írsz és belekérdezel.

2015. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztek semmit kb.
2015. okt. 25. 13:13
 4/5 Missi_Key ***** válasza:
50%
én ismerek egy ilyen technikát, bár nehéz elsajátítani...az a neve hogy Pszichológia.
2015. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rorschach-próba, TAT...

Egyébként a tudatalatti és a tudattalan nem ugyanaz.

2015. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!