Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés? Van olyan...

Szerelmi kötés? Van olyan személy aki csinált és sikerült egyáltalán csalás ez az egész szarság Van olyan aki nem csaló és siker után fizesél nincs mert úgy kamu az egész ahogy van!

Figyelt kérdés
Nagy átverés az egész ha tényleg létezik miért nem valja kedves mágus ??? Mert átverés

2020. jan. 3. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Babona, kamu, csalás!
2020. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Létezik!


Haveroméknak a CIB bank csinálta, és a mai napig tart...sanszos, hogy halálukig. Frankhitel néven futott.

2020. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze hogy az és egy csomó ember el hiszi

Mert azt hiszik hogy létezik !

Ha van akkor miért nem lehet után fizetni mert szarsag ébredjetek emberek

2020. jan. 3. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Pénzmágiát kérj az a tuti! Ha nyersz a lottón tutira magadhoz kötöd a pipit vagy faszit
2020. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
47%
Tapasztalatból mondom, hogy nincs. Sok időt és sok pénzt áldoztam rá. Itt gyk-n pedig azoknak az embereknek 90%a, aki azt írja, hogy Jajj ez meg az tud, az kb vagy önreklám vagy valami barát ismerős..nagyon óvatosnak kell lenni, hogy kinek dőlsz be..az elején én is sok hibát elkövettem de szerencsére tanultam belőlük... a másik pedig amin elgondolkozhatsz, hogyha valakihez vissza is megy a szerelme, biztos a kötés miatt? Nap mint nap békülnek ki emberek kötések nélkül is, mert megbánják, nem került más stb..ezer ok van. A kérdésedre visszatérve pedig, tapasztalataim szerint és azon emberek tapasztalata szerint akik valósak (nem valami kamu profilok) szerelmi kötés nincs, és ha még van valami ilyesmi is azt biztosan nem neten és nem ,,adok egy e-mail címet” stílusban lehet megtalálni.
2020. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
54%
Borzasztó,hogy erre az oldalra gyűlt össze az összes csaló szerelmi kötès és fekete esküvő tèmában.
2020. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Mint a fekete esküvő az is hatalmas kamu
2020. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet buta kérdést teszek fel, de sajnos tényleg nem tudom azt, hogy mi az a fekete esküvő?
2020. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Egy skizofrén magát boszinak képzelő nő kamu pénzlehúzós kötése!
2020. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!