Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy teljes aura megtisztítás...

Egy teljes aura megtisztítás szellem levétellel egybekötve nagyjából mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Azért akarok több felé érdeklődni, mert attól félek, hogy leakarnak húzni anyagilag, mert egy szakértő akit ismerek ő 400 ezret kérne ezért. Az reális ár egy ilyen feladatért?

2020. febr. 16. 07:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Ha 5(öt) Forintot kér kóklerkedéséért, már az is sok!

Fele ennyiért én is megcsinálom, a szellemet úgy leveszem, hogy reinkarnálódni sem lesz kedve!

.

Ha találsz "hozzáértő szakértőt", rögtön csapjad agyon, nehogy elkutyuljon!

2020. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
félelmed indokolt, mert le akarnak húzni anyagilag
2020. febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Reális ár a 400 ezer, de én csak itt, csak most, csak neked megcsinálom csupán bruttó 200 Ft-ért!! Kihagyhatatlan ajánlat, ne szalaszd el!
2020. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Hogyne, fizess 400 ezret olyanért, amit te is meg tudsz csinálni otthon magadnak. Ez most komoly? És az is komoly, hogy erre magadtól nem jöttél rá, hanem még itt is meg kell kérdezned?
2020. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
lepontozod, aki soknak / kidobásnak tartja a 400ezret? akkor jól van, fizess neki és még adj 100ezer borravalót, te idióta.
2020. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

# 5


Miért gondolod, hogy a kérdező pontozta le a válaszodat?


Tisztánlátó vagy esetleg? xD

2020. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
te is csak ennyit tudsz hozzászólni, hatoska? Gratula. A kérdező lepontoz és nem köszöni meg a válaszokat, te hasonló vagy hozzá, vagy ugyanaz az ember.
2020. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyszer teljesen más miatt mentem el egy "tisztán-látóhoz" (annak hirdette magát).

Kiderült. hogy semmi máshoz nem ért azonban mint a megszállólevételhez és a rontástisztításhoz.


Azt viszont nagyon megakarta rajtam csinálni.


Külső és belső megszállókért valamint a rontásvételért összesen 30ezerrel akart könnyíteni rajtam,


Érzékeny búcsút vettünk...

2020. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább add a pénzt egy hajléktalannak, még ha el is baszkurálja az egészet, akkor is jobb helyre kerül.
2020. febr. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, miből gondolod, hogy szükséged van erre a dologra?
2020. febr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!