Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudnám megtanulni a...

Hogyan tudnám megtanulni a telekinézist?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon szeretném megtanulni a telekinézist és jól jönne pár tanács illetve személyes tapasztalatok. Mivel kezdjek, mire gondoljak, mennyi ideig gyakoroljam....stb. Minden érdekel. :) Szkeptikusok kérlek kíméljetek!

2020. márc. 27. 23:45
 1/9 anonim válasza:
15%
Gondolj arra hogy kur..vara kell szarnod, es nem jon ki. Hidd el egybol be fogsz szarni. Ez az elso lepes
2020. márc. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A saját érdekedben mondom, ne akarj ezzel foglalkozni. Az okkultizmus hosszútávon megkeseríti az életed. Egyetlen ismerősöm sincs, aki ebből jól jött volna ki. Ha láttam volna jó példát, nem tántorítanálak el tőle. (Megjegyzés: nem vagyok hívő ember)
2020. márc. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen esetben max a képzeleted szab határt, mit és hogyan képzelsz el magadnak.
2020. márc. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy,majd eljön az ideje,de most sehogy.
2020. márc. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyanoktól szeretnék választ akik tényleg gyakorolják ezt a telekinézist. Én mindenképp meg szeretném tanulni es sajnálom de senki sem tud eltántorítani.
2020. márc. 28. 08:43
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
MARADJ OTTHON!!!!
2020. márc. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Ne higgy se a szkeptikusnak, se az okkultosnak. Semmi köze utóbbihoz, a jelenség pedig valós.


Olyan ez mint egy meditáció vagy mint egy tudatos álom. Ugye az sem megy rögtön, gyakorolni kell. Ha már jól megy, akkor különböző tudatállapotokat tudsz elérni.


A telekinézist kizárólag nagyfokú koncentrációval tudod elérni. A tudatoddal tudod mozgatni a tárgyat, ezért sem kell fizikailag hozzáérni.

Magyarul gyakorold az elméd lecsendesítését, a tudatállapot változást majd ezt próbáld kivetni a környezetre. Apró tárgyakkal próbálkozz pl gyufaszál.

2020. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

"Olyanoktól szeretnék választ akik tényleg gyakorolják ezt a telekinézist"

Ez alapján akkor most nem szeretnél senkitől választ kapni?

2020. márc. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a sorsod más utat szabott rád, akkor sehogy.

Lehet, hogy minden lehetséges, minden megvalósítható, mert csak a teremtő energia szikrái vagyunk..

De ez nem azt jelenti, hogy el is tudnád sajátítani ebben az életedben.

Nagyon komplex ez az egész.

Ui: Nyugi, én a pirokinézissel próbálkoztam, elsőnek tanulj meg fókuszálni:D

2020. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!