Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tehetek feljelentést fekete...

Tehetek feljelentést fekete mágus ellen, hogy an bizonyítható a bíróságon, hogy fekete mágiával támadtak? Meg

Figyelt kérdés

2020. ápr. 13. 16:53
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
hülye lennék megtérni a hülye pedofil idétlen embergyilkos vallásotokba
2020. ápr. 14. 18:52
 22/32 anonim ***** válasza:
79%
Gyermekem, Krisztus meghalt miattad!
2020. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

ha ez a véleményed a kereszténységről, akkor miért parázol be egy plüsstől? (voodoo babától)

ha hiszel az átokban a megváltásban miért nem...

elítéled mert néhányan visszaélnek a hatalmukkal benne, de a fekete mágiát elhiszed ami lényegében csak arról szól?

de igaz még vagy ezer közül válogathatsz vagy inkább legyél ateista, és ne higgy semmiben.


erről ennyit, lelkésszel épp úgy beszélhetsz, mint jogásszal nem kell hozzá megtérni. A lelkész nem biztos, hogy pszichológushoz küld, míg a jogásztól ez elképzelhető, elvárható...

2020. ápr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
@18 és 19, a liturgiában mégis. Vagy amikor a pap ételt vagy házat szentel, keresztel. Az is védő mágia.
2020. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
@23 nem csak keresztényes kontextusban létezik. Ezért nem kell feltétlen hinni a megváltásban, ha az átokban hiszel.
2020. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

#25 bizony, a végére nekem is eszembe jutott :)

nem tudom, nekem fura, mármint csak az egyik oldalban hinni, legyen az jó vagy rossz, átok vagy áldás. Nekem olyan mint a mérleg két tálja, ami sehogy se jó csak 'opponálva'...vízszintbe, harmóniába


úgy tűnik a kérdező az átokban hisz és ezt jogi úton akarja orvosolni, ami hát necces, de se pap se jógi, mert az kamu nem valódi. Nincs vallás hol nem folyt mártírok vére, olyan ahol nem léptek félre. Nem volt mit ne üldöztek volna, egy sincs mi nem vérben úszna. Persze, a többi fölött szemet lehet hunyni, hisz van kire fogni. Csak mert bűnben, mártíromban imádkozgat, attól még #21 a többire is vonatkozhat....


ha megtisztelsz egy oldalt a hiteddel, a másikat ne vesd el, hogy a vakhitbe el ne billenjen, lényed a közép útra figyeljen...

2020. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 SzemüvegesPista válasza:
100%

Vuduzd vissza, ha hiszel benne :)


@26

Micsoda rímek, valami dalszöveg? :D

2020. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon komolyan venne téged mindenki. :D
2020. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az orvosoddal erről. Ha nem szedsz semmit, kellene. Ha szedsz lehet mást vagy többet kellene.
2020. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Na ezen jó nevettem!!! Már megérte felkeni!


Viszont nagyon nem tetszett Kérdező agresszív kirohanása!


De!

Kedves Kérdező! Le is lőheted, de csak és kizárólag őszi nap-éj egyenlőség idején, éjfélkor, akasztott ember sírja alól kiásott gumi puskával!!!

2020. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!