Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A fekete esküvő által okozott...

A fekete esküvő által okozott ragaszkodás nálatok meddig fokozódott?

Figyelt kérdés
A másik ragaszkodását tekintve. Nem éreztétek egy ponton túl túl terhesnek?
2020. febr. 1. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Egészen addig míg már akkor is veszekedett és üvöltött velem mikor a barátnőmmel akartam találkozni egy órára, és a saját szüleimhez se akart elengedni, mikor meg elmentem 10 percenként hívogatott és írt.
2020. febr. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

A fekete esküvővel okozott ragaszkodás semeddig nem hat!

Saját tapasztalat!

Az ég világon semmi nem történt!

Eltelt majdnem 1 év! Teljesen eltávolodd a férfi!!

Bizti a te a barátnőd az közé a 2-3 kivétel közé tartozik akiknél amúgy is megtörtént volna vagy esetleg mindketten pinokkió hugai vagytok😂😂😂

2020. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó!

Nem erdekel mit gondolsz.😄

Hiába probalsz belekötni. Ez szóról szóra igaz amit leírtam.

Sok mindentől függ, hogy sikerul-e vagy sem.


Szerintem inkább légy hálás, hogy nem sikerult. 🙏🏽🤗

2020. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
3as nálam is igaz amit írtam (1es vagyok). arról nem mi tehetünk hogy kóklerrel csináltattad, szerencsédre.
2020. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

5-os válaszadó.


Jo ez igy Neked? :/ olvastam az első válaszodat is... ez bizarrnak tűnik..

2020. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
6os, nem jó, persze, ezt nem hiszem hogy lenne ember aki élvezné. De engem nem világosított fel senki a kötés káros hatásairól, azt hittem minden pozitív lesz, mint ahogy itt is előadják. Az árnyoldalairól senki sem szólt.
2020. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt a részét nem tudom, mert engem nem vonz ez a sötét oldal... de az biztos, hogy nem jo energiák veszik körül. Lehet az bármi.... démon, valami rossz túlvilági lény... kitudja, hogy kit vagy kiket idéz meg a xy magusno a magiahoz....
2020. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

9-es vagyok.


En is próbáltam csináltatni, de nekem nem sikerult.

Természetesen en is bedoltem a marketingnek, hogy ez mennyire jo lesz stb.

Az elején engem is *uldoztek* ezek a gonosz valamik, de eltűntek az életemből. Halaistennek erős auram van, es védelemmel vagyok ellátva ezek a dolgok ellen.

Tudom, hogy faszsag volt megpróbálkozni egy ilyennel, de en is nagyon szerettem a párom, csúnya szakitasunk volt. Nem akartam Ot elvesziteni.

De igy utolag belegondolva hálás vagyok, hogy nem sikerult. Baratnom is csinaltatott fekete esküvőt, neki remalmai vannak, szörnyen érzi magat es a pasija is egy idiota lett a kotestol.


Visszaterve magamra:

Indigo gyerek vagyok en is.

Vannak képességeim, érzem az energiakat, latok olyan dolgokat amiket mások nem... tudok gyógyítani, szóval spirituális vagyok. Azt, hogy boszorkány vagyok túlzás, bár vannak látó / médium barátaim azt mondjak az vagyok. De nem igazan szeretnem ezt fejleszteni magamban...

2020. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Nálam addig fokozodott a fekete esküvő által okozott ragaszkodás, hogy pár hónappal a szertartás utánn a szerelmem új kapcsolatot kezdett, azóta össze is költözött a baràtnőjével/ aki nem vagyok/ . Végül is jól sikerült mert úgy tünik a szerelmem ragaszkodik, csak nem hozzám!

😪😪😪

2020. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
GUSZTUSTALANOK VAGYTOK HA ILYET KÉRTEK!
2020. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!