Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell szellemet idézni?

Hogyan kell szellemet idézni?

Figyelt kérdés

Esetleg van itt valaki, akinek sikerült már?

Mi történt?

Légyszíves leírnátok?


Köszönöm a válaszaitokat!



2020. ápr. 27. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Sok chillis bab után tudok.
2020. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Hát nagyon nem lehet megidézni. Az az oka igazából hogy nem léteznek szellemek. De talán ha eleget drogozol akkor láthatsz párat
2020. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Sokfajta szellem létezik, az interneten meg tudod találni őket elég könnyen
2020. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Igen, köztudott hogy minden ami az interneten van az hiteles forrásból származik és mindegyik igaz :)
2020. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyertya ouija tábla és egy "tapasztalt" személy segítsége. Nem hiszek az ilyenekben, de ha kipróbálod ne egyedül tedd, és légy udvarias, jobb félni, mint megijedni.
2020. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lucifer Morningstar fan100000 válasza:
100%

Hy

Elosszor is en senkit nem akarok meg serteni de nem ertem miert kell lekezelo es hulye valaszokat irni(tisztelet a kivetelnek 5/5-os)na de mind1 akinek can tapasztalata ebben az tud segiteni en nem annyira idezek termeszett feletti lenyt hasznalok magiat de mashogy


eloszor is rengeteg de rengeteg tanulas tapasztalat es turelem kell ehez velemenyem szerint elosszor tanulj runa hasznalatot(az szerintem a leg egyszerubb ennek van ket alap "szintje" es arra epul ra a tobbi) elosszor is ehez az kell hogy meg tanuld a runakat nem csak azt hogy milyen betu forditasuk van hanem azt is hogy mi a nevuk melyik mit jelent (mert mindeggyik jelent valamit demont/allatot/szellemet/

angyalt stb.) aztan tanuld meg oket olvasni mint ga azt a "nyelvet" tanulnad ezek az alap "szintek" aztan jo eggy magasabb "szint" a runak irasa ha mar az osszeset le tudid irni anekul hogy nezed hogy nez ki akkor jo ezt koveti vegul a runa hasznalat

Ez azt jelenti magaban hogy mar irhatsz fel runa koroket,jeleket abrakat es azutan johetnek a runa ritualek az mar megint egy osszetetteb dolog ha akarod le irom

2020. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én nem javaslom a szellemidézés semmilyen formáját. Ugyan én nem hiszek bennük teljesen (hiszem ha látom alapon) de rengeteg helyen olvastam, hogy a szellemidézések által mindig valami rossz szándékú szellem / démon jelenik meg. Ami eléggé tönkre tudja tenni az életed (akár balszerencse által is)


mindez akkor HA léteznek...


Ha nem léteznek akkor csak elvesztegetett idő és csalódás lesz az idézés...


TEHÁT: sehogy sem jössz ki úgy, hogy megérje csinálni 😅


hidd el, ha valami jóakaró szellemet meg tudnátok idézni mindenki azt csinálná már nagyon régóta XD

2020. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tofika2 ***** válasza:
Ne a démonokhoz fordulj hanem Istenhez. Jobban jársz.(a szellem ek igazából démonok, mivel az ember lelke vagy a Pokolba vagy a Mennybe van)
2020. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!