Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Pénzelementál megidézése?

Pénzelementál megidézése?

Figyelt kérdés
Hogy tudnék megidézni egy pénzelementált? Milyen csalit kellene használnom? Nem akarok nagyot heti 20-50 ezer forint kereslet kiegészités már megfelelene.
2020. máj. 2. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha létezne ilyen, mindenki ezt csinálná egész nap és nem kéne dolgozni. Szóval kamu
2020. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
az egy lvl5 spell, 20 manába kerül. hányas szintű spellcaster vagy?
2020. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csinálnám én is , de nem tudok rájönni a csalira..
2020. máj. 2. 11:25
 4/8 A kérdező kommentje:
amivel idecsalogatom.
2020. máj. 2. 11:25
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Épp itt van nálam egy, ha megmondod melyik elmegyógyintézetben tartózkodol oda küldhetem.
2020. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Melus Pelus válasza:
Ilyenek NEM léteznek!!! De ha akarod higgy benne. Én erre nemtok mit mondani csak azt, hogy ha valaki adni tud neked valami csoda folytán pénzt az egyedül Isten!
2020. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Használj húszas helyett 50est. Ez az mindenbe elementál nekem új, hány éves história.


Fogamzás meg magadban a vágyat és figyelemmel, kitartással valamint türelemmel figyelj.

Hátha észrevesznek egy ígéretes munkalehetőséget/jól fizető hobbit.

"Aki kér, az kap. Aki keres, az talál..." 😉

2020. máj. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elementált szerintem hagyd... meg pénz sztem amúgy sincs. Nagyon ki kell tapasztalni. Én mindig csontikat idéztem, max Skeleton Mastery, Raise Skeletal Mage, Raise Skeleton s rettenthetetlen leszel.
2020. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!