Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikerült valakinek szerelmi...

Sikerült valakinek szerelmi kötés?

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Nem komolyan gondolod???

Lehet téged láncolna oda magához valaki, akit te utálsz.

Ehhez mit szólnál???

2020. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

Szerelmi.kötés.nem.létezik.

Mágia.csak.a.mesékben.van.


Túl.sok.Harry.Pottert.olvastál.

2020. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem volt valami hatása, de sikersztori nem lett belőle. :D
2020. máj. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Az elsőnek igaza van

Ne haragudj ,de bemásoltam egy máshová írt válaszomat, hasonló volt a kérdés.

Van olyan ember aki szerelmi kötést ,csinál és nem humbuk, de ez inkább fekete ,mint fehérmágia! Viszont ha valakit össze kötnek így leélhetnek akár egy egész életet, veszekedéssel ,nagyon rosz kapcsolatban , ha véletlen szétmegy a kapcsolat ,soha nem lesz boldog egyik fél sem. El is kell tudni ezt oldani nem csak, megkötni és aki felrakja nem fel tétlen tudja oldani is. Nem akarod azt a szerelmi kötést, nem ér annyit az egész ha szabad akaratból nem megy.

2020. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
16 évesen lettem először szerelmes. Ő is viszont szeretett de hamar elmúlt nála. Nem tudtam megbékélni a helyzettel, ráadásul mindennap össze voltunk zárva mert osztálytársak voltunk. Csináltam egy szerelmi kötést... 18 évesen újra összejöttünk, 2 hétig tartott, szörnyű volt minden. Lett később egy barátom, akivel lehet hogy teljesen összeillettünk volna, de nem volt az igazi. 15 hónapig voltunk együtt. Mikor szakítottunk a régi szerelmem megint megkeresett, hatalmas nagy szerelemnek indult újra, de 3 hét után kihunyt a láng. Akkor mondta, hogy nem tudja miért, de nem illünk össze, mégis csak rám tud gondolni. És nem tud normális kapcsolatot kialakítani senkivel mióta először együtt voltunk. Itt már megfeledkeztem a kötésről. 2 évig nem sikerült utána még igazi szerelmet találnom.. Akkor került elém egy régi elmentett fájl a gépemen, mielőt teljesen kipucoltam volna, egy szerelmi kötés leírása volt. Pont akkor írt rám újra a megkötött személy. Kerestem egy feloldó varázslatot. Miután megcsináltam rá 5 napra találkoztam egy sráccal akivel azóta is együtt vagyok boldogan már 10 éve. Úgy láttam, hogy a régi osztálytársam is megtalálta a boldogságát, már férj és apa. Ne csinálj kötést.
2020. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Igen nekem sikerült,és azóta boldogok vagyunk.Csak meg kell találni aki tényleg ért hozzá,és tud segiteni
2020. máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos sikerült. Életem legrosszabb döntése volt. Szerencsére sikerült megszabadulni tőle, komoly munka árán.
2020. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Ha megtanulsz jól szopni, az felér egy szerelmi kötéssel.
2020. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sikerült. De azt én csináltam
2020. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
58%
nekem senki se tudta megcsinálni. sokan próbálták.sokan becsaptak.
2021. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!