Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A boszorkányoknál ez a "Deity"...

A boszorkányoknál ez a "Deity" szó mit takar? (Bocsi ha van magyar kifejezése, én eddig csak külföldieknél láttam)

Figyelt kérdés
>Bocsi ha rossz kategória!<

2020. máj. 20. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Szótár/google a barátod.


deity = istenség, felsőbbrendű lény

2020. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%
Általában a gyakorlottabb boszik (ez nagyon fontos, nem szabad nagyon az elején dolgozni velük) segítségül hívnak istenségeket. Általában az istenség választ ki téged, nem pedig te őt, de ha szeretnél valakivel dolgozni, akkor elkezdhetsz felajánlásokat tenni feléjük, aztán kiderül, ők is akarják e. Ha hiszel ezekben, akkor tudod, hogy ők istenségek, tehát nem a haverok, így úgy is kell őket kezelni. Sok sok kutatás és tanulás, valamint tapasztalat a velük való munka alapja. Igazából ennyi, remélem, tudtam segíteni :)
2020. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2020. máj. 28. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ui.ha valaki később látja vagy még érdekel.Inkább egy felsőbbrendű lény.A Skandináv mitológiában ott van pl Loki,aki igazából egy óriás volt,de attól deitynek számít.
2020. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Grimfox ***** válasza:
A deity istenséget jelent. Egészen alacsony rangú szellemeket is szoktak istenségként tisztelni. Ezek az ilyen kis helyi istenségek, amik mondjuk egy mocsárban laknak, vagy hasonló. A god/goddess az isten, istennő a hivatalos pantheon része, egyistenhitű vallásokban az egyedüli isten. Például a keresztény istent nem lehet deity-ként kategorizálni jelenleg, de a 3-4000 éves sémi pantheonban még deity, azaz istenség volt.
2020. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!