Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy férfi valamilyen szerelmi...

Egy férfi valamilyen szerelmi kötést, mágiát tett vagy küldött rám, segítség hogy lehet ezt "eltávolítani"?! Szerelmi kötés eltávolítása! Segítség!

Figyelt kérdés

Ha valaki akiről tudom hogy szerelmi kötést csinált vagy csináltatott ( küldött ) rám bocsi nem értek ehhez. Azt hogyan tudom "leszedni" magamról?! Van valami ellen mágia?!


A sztori röviden annyi lenne hogy van egy férfi aki sokáig kitartóan próbált udvarolni nekem, rengeteget írogatott nekem állandóan, stb... De mivel nem az esetem én egyfolytában elutasítottam őt, több okból kifolyólag is nem csak azért mert nem tetszik de ezt most itt nem szeretném részletezni! Ő viszont kitartóan csak nyomult rám... A végén mikor szó szerint elküldtem a francba azt írta elintézi megvannak erre az emberei a spirituális úton és mágia segítségével valami kötést tesz rám.

Na én itt ezen a ponton jót nevettem és lesz@rtam őt kb.: 1 hónapja. Gondoltam hajrá.


Soha nem hittem az ilyen hókuszpókusz dolgokban!


Viszont 3 napja valami egészen furcsa érzések jönnek és gondolatok! Egyszerűen nem tudom "kiverni" őt a fejemből állandóan rá gondolok pedig utálom, sőt gyűlölöm! Furcsa testi tüneteim is vannak. Valami egyfolytában arra késztet hogy vegyem fel vele újra a kapcsolatot, de nem akarom! Ilyenkor mi van?!


2020. máj. 29. 19:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%

A jó hír az, hogy okosabb lettél.

És te is tetethetsz fel férfinak aki tetszik, csak legyél okosabb ennél a férfinél.

2020. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Ezt te saját nagadnak is meg tudod szüntetni. Legyél nagyon erős lelkiekben, próbáld elképzelni, hogy letaszítasz magadról mindent ami hozzá kapcsolódik. Határozoztan, magabiztosan,próbálj ne illetőre gondolni.(adj egy kis időt nyugodj meg, próbàlt kizárni, ha vègképp nem megy akkor keress egy hozzártőt, pl. Ancsa Jósnő, stb.) Semmi esetre se vedd fel a férfival akapcsolatot, bármit érzel is!
2020. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Kedves Kérdező. Olvasd el a privát levelet.
2020. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem csak bebeszéled magadnak. Ne adj ki egy forintot se semmilyen kuruzslónak, szélhámos mind, balekokra vadásznak.
2020. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%

Nézem...

Nincs igazán rajtad kötés. Általános energiákat látok, amiket többszörösére erősít a te gondolatod. Azért van ez, mert nagyon utálod, és rajta kattogsz.

Szóval ha lenyugtatod magad, elmúlnak a tűnetek, de amígy így feszülsz, addig ha most lenulláznék mindent ami rajtad lehet, akkor is folytatódna tovább, mert a dinamóban már van egy halom energia, ami erősen pörög.

Szóval nincs rajtad kötés.

2020. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%
Kérj védelmet Jézustól,Mihály arkangyaltól minden ártalmas hatás alól; és utána köszönd meg nekik; jönnek -és segítenek. Meg még a rózsakvarc meg az ónix kövek védelmet tudnak biztosítani, ha ott van az aurádban. Ebből egyik fajta is elég; de nem hátrány, ha mindkettőből is van. :)
2020. jún. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!