Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen tanácsokat,vagy tapaszt...

Milyen tanácsokat,vagy tapasztalatot mondanátok wicca témában?

Figyelt kérdés
Nemrég fedeztem fel ezt a vallást,és minden ehez kapcsolódó tudnivalóra kíváncsi vagyok. Istenek,varázsigék,szokások,lelkivilág,érzések,rendezvények,gyakorlat? Szintén kíváncsi vagyok arra is,hogyan lehet elkezdeni gyakorolni a wicca vallást.Saját tapasztalatokra különösen kíváncsi vagyok!

2020. jún. 11. 18:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
ha van okostelód akkor a play áruházban aplikáciokban keress rá: mágia könyvek, szent könyvek, magic book stb. ezekben is vannak jó infók.
2020. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megnézem...még egyszer köszönöm!
2020. jún. 12. 19:58
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

A vallás alapja, hogy isten két embert teremtett, Ádit és Vicát.

Varázsigék:

- Szupetiri szuperátá (hangosan kimondva)

- Zsirkubi de ászpánszá (félhangosan)

- Suszterkobóráááá (szinte suttogva)

Szokások:

- Vicák mindig meztelenül járnak. Ezt bizonyítja, hogy amikor beleharapott az almába, rájött, hogy nincs rajta ruha.

Saját tapasztalat:

- Amióta szakítottam Vicával, nyugodtabb a légkör.

2020. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
93%

Volt egyszer wiccás párom. Szex után én meditatív állaootba zuhantam és feloldódást, tökéletességet éltem meg, neki meg látomásai voltak.

A lényeg, hogy meditálni kell. Minden vallás lényege ez. Önismeret kell. A wiccának nagyon extrém stílusa van, de ugyanúgy a legfőbb gyakorlat az hogy ülsz és meditálsz valamire.

2020. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!