Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete esküvő vélemények?

Fekete esküvő vélemények?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye a fekete esküvőről ? Kinek sikerült? Vagy ki csináltatta?

2020. júl. 27. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem szeretnék fekete emberrel házasodni fekete utódokat.

Ez a fajta fajfelhígítás jelenleg még csak nyugat európa egyes részein megy döcögősen itt a régi hagyományokkal rendelkező kárpát medencében még nem fog egy darabig működni.

2020. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
Az mi a fene?
2020. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez a fekete esküvő valami okkult dolog a kérdező részéről de már másodjára teszi fel a kérdést és nem hajlandó kifejteni mit is jelent ez valójában


1

Már működött Magyarországon a néger - fehér kapcsolatok ugyanúgy ahogy a vietnámi - magyar kapcsolatok is működtek

Nekem az egyik óvodatársam volt félig fehér-félig néger, meg kavartam egy csajjal annak meg az apja volt vietnámi az anyja meg magyar

Mind a két nő már bőven 30-on felül van, tehát még a nagy szocializmusban történtek ezek a párkapcsolatból született gyerekek általában cserediákok voltak az apukák


Az arabokról nem is beszélve akik már a 80-as években szintén itt csere diákoskodtak és az akkori skinhead körökben nem örvendtek túl nagy népszerűségnek.

Ment is rendesen a pofozkodás a két tábor között pesti és megyei szinten egyaránt

2020. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Néhány példa a Magyarországi bőrfejűektől


"Magyarország a miénk, miénk is marad

Tereljen kecskét otthon minden arab..." MA Skins a 80-as évekből

Sajnos videó nem áll rendelkezésre, le van tiltva a Youtube-ról


OI Kor - Gipsy Boy (1991)

https://www.youtube.com/watch?v=H3wHe-r38D0


A 80-as 90-es években (sőt talán még 2000-ben is) komoly több ezres mennyiségű bőrfejű társaság működött az országban akik nem nagyon bírták sem az arabokat sem a cigányokat sem semmilyen külföldieket

A skinhead mozgalmak megszűntek maguktól, "kimentek a divatból" ennek ma az a negatív eredménye, hogy a cigányok szabadon terrorizálnak mindenkit

2020. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy időben foglalkoztattam négereket és egyéb afroamerikai jellegű embereket kambodzsában bambusznád vágás céljára. Többnyire rendes, dolgos népségnek ismertem meg őket mondjuk én nem mertem őket házasítani mert aggódtam megugrik a beltenyészet kockázata de ez nem különösképpen zavarta őket. Egy-két kirívó estről tudok beszámolni amikor nem szívesen bújtak bele a láncokba vagy nem akartak visszamenni az ólba de ezek nagyon ritka esetnek számítnak.
2020. júl. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
23%

Szerintem elég egyértelmű, hogy mire gondolt a kérdező, főként, hogy a kulcsszavak között a mágia szerepel. Ez biztos valami szeánsz féle, ilyen szektás dolog, csak itt nem az Isten színe előtt köttetik a frigy, hanem az sátánnak adod el a lelked..


Nem az afroamerikai emberekre gondol, és nem is értek veletek egyet, hogy miért ne házasodhatna össze bárki fekete emberrel?

2020. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan házasodjon csak fekákkal, aki akar. De ne itt éljen, ha lehetséges. A gyerekének meg majd magyarázza el, hogy hová tartozik. Sehová.

Volt fél cigány osztálytársam, az apja orvos volt. Sosem vallotta magát cigánynak a gyereke, sőt szégyellte , hogy félig az. Felnőttként az összes zsidóval kikezdett, hogy inkább annak nézzék ne cigánynak. Sajnos nem vette be a zsidó csapat sem, pedig jobban ismeri a zsidó szokásokat mint ők maguk.

2020. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!